|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:48 | 06.25.2024

Нагороди – в День соборності України

22 січня в Чернігівському філармонійному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня соборності України.

До святково прикрашеної зали прибули кращі трудівники з різних куточків Сіверського краю: представники виробництва, соціальної сфери, культури, освіти і науки. Серед них і представники лісівничої галузі – ті, хто дбайливо плекає найдорожче природне багатство – ліси.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко виконав приємну місію – оголосив про присвоєння Указом Президента України від 24 серпня 2019 року з нагоди Дня незалежності Почесного звання «Заслужений лісівник України» Михайлу Климентійовичу Аніщенку – помічникові лісничого Новоборовицького лісництва ДП «Корюківське лісове господарство».

1anisch

Михайло Аніщенко, директор Корюківського лісгоспу Олег Петренко  та Олександр Зінченко

 

Почесне звання «Заслужений лісівник України» Указом Президента України в зв’язку з Актом проголошення незалежності України присвоєне і лісничому Ріпкинського лісництва ДП «Добрянське лісове господарство» Олександру Петровичу Зогому.

1azot

Висока нагорода для Олександра Зогого

 

Очільник обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко під бурхливі оплески присутніх вручив почесні відзнаки нагородженим, побажавши їм і всім лісівникам Чернігівщини подальших трудових успіхів на благо рідного краю і всієї України.

1agramota

Андрій Прокопенко вручає грамоту Кабміну Ніні Симоненко

 

У залі були присутні начальник Чернігівського ОУЛМГ Олександр Зінченко і голова Товариства лісівників України в Чернігівській області, директор ДП «Городнянське лісове господарство» Сергій Аніщенко, а також керівники лісгоспів, у яких працюють нагороджені. А Олександр Зінченко від душі привітав своїх колег і вручив їм червоні троянди.

Відбувся чудовий святковий концерт за участю артистів обласного філармонійного центру та митців із білоруської, вірменської, єврейської, ромської і корейської національних громад.

1akoncerta

Усі лісівники Чернігівщини також щиро вітають колег із високими нагородами Вітчизни!

 

За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Схожі матеріали (за тегом)