|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:32 | 07.19.2024

Консультації

Консультації 13

Виконуючи вимоги статті 14 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» начальник Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки видав наказ від 30.10.2023 року № 189 «Про приписку громадян 2007 року народження до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки».

1.З 3 січня по 31 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадян України 2007 року народження.

2. Явці для приписки до призовної дільниці підлягають усі громадяни України чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2007 включно, постійно або тимчасово проживають на території міста Чернігова, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. На підставі пункту 2 статті 21 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» усі громадяни, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці, звільняються на час, необхідний для проходження приписки.

4. Усі громадяни, яким належить пройти приписку, зобов’язані прибути до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Чернігів, вул. Захисників України, буд. 14 А, у визначений час. Громадяни, які не пройшли приписку у визначений час, зобов’язані прибути за вказівкою не пізніше 31 березня 2024 року.

Начальник Чернігівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник С. КОЛЕСНИК


Чинним українським законодавством передбачена можливість звільнення особи від покарання за заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам, якщо такі дії (бездіяльність) були вчинені під впливом фізичного або психічного примусу.


Вже дев'ятий рік росія марно намагається нав'язати свої порядки в суверенній Україні, нерідко застосовуючи до незгодних фізичний чи психічний примус. 


COVID-19 і доплати медикам

Четвер, 28 травня 2020 12:09 Автор

Професійна спілка медичних працівників України надала роз’яснення щодо виплати доплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


Зникла дитина: що робити

Вівторок, 26 травня 2020 17:33 Автор

25 травня світове співтовариство відзначає Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Щороку в усьому світі зникають сотні тисяч дітей.


З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.


17 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України, Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», реєстраційний номер законопроекту – 3219.


Отримати освіту в Україні можна безкоштовно, таке право гарантується державою. Але бувають випадки коли безкоштовної освіти недостатньо. Можливо рівень навчального закладу не відповідає вашим вимогам, або ж ви хочете,  щоб ваша дитина отримала додаткові знання відвідуючи гурток чи інші заняття. Звісно все те, що не входить до навчальної програми потрібно оплачувати з власної кишені. Але, на щастя, компенсувати частину витрачених коштів можна, якщо бути обізнаним з деякими нюансами податкового законодавства України.


З прийняттям наприкінці минулого року Верховною Радою законопроєкту №1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», ініційованого Міністерством   юстиції, з’явилися принципово нові інструменти для боротьби з рейдерством.