|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:11 | 06.01.2023

Консультації

Консультації 12

Чинним українським законодавством передбачена можливість звільнення особи від покарання за заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам, якщо такі дії (бездіяльність) були вчинені під впливом фізичного або психічного примусу.


Вже дев'ятий рік росія марно намагається нав'язати свої порядки в суверенній Україні, нерідко застосовуючи до незгодних фізичний чи психічний примус. 


COVID-19 і доплати медикам

Четвер, 28 травня 2020 12:09 Автор

Професійна спілка медичних працівників України надала роз’яснення щодо виплати доплат до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


Зникла дитина: що робити

Вівторок, 26 травня 2020 17:33 Автор

25 травня світове співтовариство відзначає Міжнародний день зниклих безвісти дітей. Щороку в усьому світі зникають сотні тисяч дітей.


З метою реалізації заходів, передбачених законодавством у разі встановлення карантину, роботодавці зобов’язані вжити всіх можливих заходів.


17 березня, на позачерговому засіданні Верховної Ради України, Верховною Радою прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», реєстраційний номер законопроекту – 3219.


Отримати освіту в Україні можна безкоштовно, таке право гарантується державою. Але бувають випадки коли безкоштовної освіти недостатньо. Можливо рівень навчального закладу не відповідає вашим вимогам, або ж ви хочете,  щоб ваша дитина отримала додаткові знання відвідуючи гурток чи інші заняття. Звісно все те, що не входить до навчальної програми потрібно оплачувати з власної кишені. Але, на щастя, компенсувати частину витрачених коштів можна, якщо бути обізнаним з деякими нюансами податкового законодавства України.


З прийняттям наприкінці минулого року Верховною Радою законопроєкту №1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності», ініційованого Міністерством   юстиції, з’явилися принципово нові інструменти для боротьби з рейдерством.


Що робити, якщо потрібна допомога юриста, а коштів на оплату його послуг не вистачає? Держава подбала, щоб громадяни котрі потрапили в складну життєву ситуацію почувались захищеними та могли отримати належну правову допомогу. Про те, як отримати безоплатну правову допомогу та які послуги гарантує держава, читайте в продовженні статті.