|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:14 | 05.27.2024

«Безмежний, щедрий світ, а в ньому – ти і я!»

Народний артист України з надзвичайним і унікальним голосом Олександр Василенко заспівав суперхіт «Я намалюю сон» (слова Сергія Дзюби та Юрія Бедрика, музика – Бориса Раденка).

235436545645756

Олександр Василенко і Борис Раденко

 

Це – таке неймовірне, чарівне та прекрасне танго, під яке хочеться танцювати з коханою людиною. Це – безмежний, щедрий світ, в якому хочеться жити. Душа розкошує, наповнена світлом та благоговійною ніжністю, добром і справжнім щастям, котре неможливо вигадати. І ти насправді чуєш, як трепетно, палко, проникливо та зворушливо б’ється в тобі серце коханої.

22Танго фото

Сергій Дзюба фотоЦе – одна з улюблених моїх пісень, хоча я – взагалі шанувальниця творчості Сергія Дзюби. Бо він – сам по собі унікальна Людина, яка по-своєму відчуває цей світ, напрочуд оригінально мислить і створює дивовижні, неповторні й водночас гармонійні шедеври. Тому ці пісні мають таку сильну енергетику, власну ауру та неперевершену, теплу душевність.

У Сергія Дзюби – золоте серце, безмежно добре та чуйне, і талант від Бога! Це – справжній чарівник, який вміє малювати такі красиві сни, що хочеться жити, кохати, творити та мріяти, вдивляючись у правічну голубінь. І вже душа злітає, розпросторюється, немов велика полум’яна квітка, а в ясних очах відображаються зорі. Хмари відкидають тінь, ніч навіює благодатний спокій, а від пахощів вітрів серця охоплює хміль…

Ясноока красуня відчуває себе королевою світу, небесна заметіль пречистих зірок осипається їй до ніг і з’являється прекрасне, яскраве й незабутнє диво, магія, про яку мріють усі закохані.

Сергій Дзюба пише, як дихає. Ніби все просто. Але така простота межує з геніальністю.

Дякую Вам, пане Сергію! Щиро дякую усім співавторам пісні – Ви чудові та по-справжньому цікаві! Дуже вдалий та зворушливий відеокліп створила поетеса Надія Бойко, з якою тривалий час співробітничає добродій Сергій. Власне, пані Надія – авторка більшості натхненних відеокліпів на пісні Сергія Дзюби. Бо пану Сергію дуже пощастило знайти людину, яка настільки тонко і вишукано відчуває його поезію.

З Борисом Раденком Сергій Дзюба створив такі суперхіти, як «Батьку мій» і «Порадниця свята» («Пісня про матір»); потужну патріотичну пісню «Здрастуйте, рідні!», особливо актуальну зараз, під час цієї жахливої війни; шедевр «Не сумуй, калинонько!», котрий вважають народною піснею; та гімн коханню «Скарбе мій», присвячений дружині Тетяночці. Взагалі, коханій Тетяні присвячені всі пісні пана Сергія, а їх – понад 150, і всі його 125 книг.

Навіть якби він написав тільки одну з цих пісень – увійшов би до скарбниці української та світової класики, враховуючи, що його вірші і пісні перекладені ста мовами й надруковані у 80 державах. Тож, безперечно, і талановитому народному артисту України Олександру Василенку пощастило. Адже скрізь, де Сергій Дзюба – там безсумнівний успіх і щира любов мільйонів глядачів та слухачів!

 

Валентина Чорнобривець,

мистецтвознавець,

м. Київ   

    

Я намалюю сон

 

Слова Сергія Дзюби та Юрія Бедрика

Музика Бориса Раденка

 

Я намалюю сон, щоб міг тобі наснитись

Безмежний, щедрий світ, а в ньому – ти і я.

Правічна голубінь, в яку не надивитись,

В очах твоїх ясних від щастя засія!

Відкинуть хмари тінь, і ніч навіє спокій;

Від пахощів вітрів серця охопить хміль…

І враз тобі до ніг, красуні ясноокій,

Осиплеться зірок небесна заметіль.

 

Приспів:

 

Ти – моя ти магія на все життя,

Нас у щасті танго поєднає.

Ніч відкриє нам найкращі почуття.

Повір, шалено я тебе кохаю!

В долоні ти візьмеш тумани біло-спілі,

І в спалахах зорі проснеться обрій мрій…

А я тобі сплету букет із ніжних лілій,

І тихо з ним зайду у сон чарівний твій.

 

НОТИ

Я намалюю сон ноти

Я намалюю сон ноти 2

Схожі матеріали (за тегом)