|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:05 | 05.26.2024

«Ви повертайтесь, рідні, додому!»

Валентина Олійник (дует «Крила») – напрочуд популярна співачка, лауреат багатьох міжнародних і всеукраїнських премій та конкурсів, заслужена артистка естрадного мистецтва України. Вона – моя улюблена  співачка, адже має не лише прекрасний голос, але й шляхетну душу та чуйне серце. Тому в її виконанні пісні стають хітами, їх слухають мільйони людей в рідній Україні та за кордоном – на всіх континентах.

Чудово, що в репертуарі пані Валентини та її чоловіка Володимира – немало пісень на вірші народного поета України, «Золотого письменника світу» Сергія Дзюби. Досить згадати такі пісенні шедеври, як «Батьку мій», «Порадниця свята», «Закінчиться війна», «Донечка», «Будь моєю!», «Я намалюю сон», «Скарбе мій», «Тещенька моя хороша!», «Калина зажурилася», «Сестра»… Ці пісні справедливо увійшли до скарбниці українського та світового мистецтва.

А нині у блискучому виконанні Валентини Олійник натхненно полинула в світи пісня «Здрастуйте, рідні!». Чудові та глибокі слова написав Сергій Дзюба, а проникливу музику створив незабутній композитор Микола Збарацький.

Пісня – особливо важлива зараз, бо через підлу війну та нашестя навіженої російської орди мільйони наших співвітчизників знаходяться за кордоном. Тож ця патріотична, трепетна, неповторна та зворушлива пісня вселяє надію і віру в їхні серця. Батьківщина пам’ятає про своїх синів і доньок та чекає їхнього повернення додому після нашої жаданої Перемоги над лютим ворогом!

uaspe

Чудовий відеокліп створила відома українська поетеса Надія Бойко. Саме завдяки пані Надії, багато гарних пісень Сергія і Тетяни Дзюби отримали крила, адже шанувальники творчості всесвітньо відомого творчого подружжя можуть не лише почути такі улюблені, талановиті пісні, а й побачити їх на відео у виконанні наших славетних співаків.

Отож вітаю всіх нас із прекрасною та задушевною піснею. Безперечно, це – подія у мистецькому житті України. Переможемо разом!

         

Валентина Чорнобривець

 

Здрастуйте, рідні!

 

Слова Сергія Дзюби

Музика Миколи Збарацького

 

Здрастуйте, рідні! Як там, у Штатах?

Сниться вам наша весна?

Штати – багаті, штатів – багато, –

Мамина хвіртка – одна;

Скрипне від туги, скрикне від болю,

Ніби помолиться вслід:

Дітоньки-діти, вольному – воля,

Може, побачите світ.

Приспів:

Хай для когось ти – руїна

І гіркий, похмурий щем, –

Україно, Україно,

Ми з тобою проживем!

Здрастуйте, рідні! Ось ми – на фото;

Київ – красивий і Львів.

Ну, а про наші різні незгоди

Хтось уже вам розповів…

Ви не турбуйтесь: з відчаю, втоми

Ми вже не втратимо путь.

Ви повертайтесь, рідні, додому –

Вас тут, повірте, ще ждуть!

 

НОТИ

zdrarino

Схожі матеріали (за тегом)