|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:01 | 06.22.2024

Сергій Дзюба написав пісню про дружину

Народний поет України Сергій Дзюба створив багато прекрасних та справді популярних пісень: яскравих і душевно ліричних; проникливих та глибоко філософських; піднесених і національно-патріотичних; а також –  веселих, дотепних, жартівливо пародійних. Усе це – різні грані всебічно обдарованої людини.

tedz1Втім, особливе місце в його творчості належить пісням на родинну тематику. Адже практично всі ці чуйні, зворушливі, чудові, чарівні пісні невдовзі, майже одразу, стають хітами.

Так сталося і з диво-піснею «Батьку мій» (музика Бориса Раденка), котру, кожен – по-різному, однак по-своєму неповторно, співають Павло Мрежук, Наталія Шинкаренко і Валентина Олійник. Ця пісня присвячена татові Сергія Дзюби – Вікторові Гавриловичу.

Великий резонанс викликала тепла та неймовірна пісня «Порадниця свята» (музика Бориса Раденка), яку зараз виконують Леонід Сандуленко та Валентина Олійник. Цю відому пісню Сергій Дзюба присвятив своїй дорогій матусі – Серафимі Захарівні.  

tedz2Ще один, без перебільшення, пісенний шедевр – це пісня «Сестра» (музика Миколи Збарацького), котру так гарно, ніжно та неперевершено співає Валентина Олійник. Ця пісня присвячена сестрі добродія Сергія – Валентині Вікторівні Христич.

Митець із Непалу Сантош Кумар Покхарел та Сергій Дзюба (обидва – «Золоті поети світу») створили нещодавно пісню «Донечка» (музика Петра Лойтри). Її успішно виконують Валентина та Володимир Олійники (дует «Крила»). Ця пісня – зворушлива, напрочуд добра та красива, тому й має вже багатьох шанувальників в Україні та за кордоном. Адже це – вдалий, вражаючий і колоритний міжнародний проект!   

І от – нова прекрасна, шляхетна, палка пісня з символічною назвою «Скарбе мій» («Дружині»). Тут і великі, справжні та пристрасні почуття до коханої жінки, і неймовірне, щире захоплення нею, поклоніння тій, яку поет-чоловік ставить на найвищий п’єдестал. Пісня присвячена дружині Сергія Вікторовича – Тетяні Анатоліївні Дзюбі.

Музику написав Борис Раденко. А виконують таку чарівну пісню лауреати міжнародних премій Валентина і Володимир Олійники (дует «Крила»). Чудове, оригінальне аранжування Ігоря Мілевського. Дуже гарно, вишукано, зворушливо звучить у пісні й саксофон!

Додамо, що відеокліп і до цієї пісні, як завжди, блискуче створила відома поетеса зі Львова Надія Бойко, котра дуже тонко відчуває вірші та музику Сергія Дзюби, адже він – не лише знаний поет, а й обдарований композитор та вельми цікавий виконавець власних пісень.  

На мою думку, і ця трепетна пісня матиме незабаром великий успіх – і в рідній Україні, і ген за морями-океанами, де вже звучать пісні Сергія Дзюби, перекладені різними мовами світу.

 

Валентина Чорнобривець

 

Скарбе мій (Дружині)

 

Слова Сергія Дзюби

Музика Бориса Раденка

Немало ми пройшли доріг:

Палка любов для нас – це бог!

Ти – мій найкращий оберіг

Від смутку-горя.

Кохання водопади знов

Палають, наче зорі, – 

Знаходимо серцями час,

Аби не втік від нас.

Долаємо усі шляхи,

Адже йдемо ми разом.

Світ обіймемо навкруги,

Як птах – крилом!

П’ємо життя із джерела,

І хочеться багато:

Вершин і волі, як орлам, – 

Пісень і свята.

Приспів:

Скарбе мій, богиня, вродою розквітла, – 

Скарбе мій, молюсь за тебе повсякчас.

Скарбе мій, ти – найдорожча в цілім світі,

Скарбе мій, хай береже кохання нас!

Чарівна, ніжна, мов струна,

Красива ти, як зірка;

Твоя душа в моїй луна –   

Весняна фея.

Я – твій, а ти – навік моя

Між небом і землею!

У посмішці твоїй мені –

Усі скарби земні.

Ми – ніби вічні, мов кити,

Наш світ тримаєм міцно;

До мене горнешся в путі

Квітками літ.

Не скорять терни і шторми,

І брили навісні,

Бо завжди нерозлучні ми

І уві сні!  

           ________________________

          * Пісня присвячена дорогій дружині Тетянці (Тетяні Дзюбі) на честь нашого ювілею – 35-ліття подружнього життя 2 липня 2023 року.

 

НОТИ

sm1n

sm1n2

Схожі матеріали (за тегом)