|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:57 | 05.28.2024

«Вчора Рембрандта ти вишивала…»

Ще один незвичайний подарунок від Сергія Дзюби – жартівлива, пародійна пісня «У мужчин – ситуацій немало…».

manaАвтор створив гарні слова та музику, і сам дотепно виконав власний твір. Здавалося б, тема – занадто інтимна, така ситуація – пікантна; жоден мужчина, як би він не вихвалявся своєю чоловічою силою, від подібних оказій не застрахований.

Втім, добродій Сергій говорить про це цікаво, добродушно, ненав’язливо, весело, з колоритним гумором. Тож і така несподівана пісня сприймається легко та чудово. Ну, сталося – то й сталося, а чому журитися? Іронія автора – аж ніяк не саркастична, а цілком приємна, спокійна і, я б навіть сказала, лагідна.

До того ж, і в цій пісні на інтимну тематику Сергій Дзюба – не вульгарний, а талановито вишуканий. Бо пише не образливо, а неповторно та образно. Тут – і геніальний Рембрандт, і неймовірний Клод Моне, й оригінальний Ілля Глазунов… А ще – загадкова Джоконда та незбагненно чарівний, при всій своїй туманності, Лондон… Вельми дотепно та пізнавально!

А ще пан Сергій надзвичайно подобається мені, як співак. Адже у нього – приємний, хороший голос, неповторна манера виконання, – ні з ким не сплутаєш. Одне слово – Особистість.

Сподобався й чудовий відеокліп знаної поетеси зі Львова Надії Бойко, яка так багато й успішно співробітничає з Сергієм Дзюбою. І буквально кожен її кліп на пісні добродія Сергія, справді, вражає. Отож, гарного перегляду, друзі!

 

Валентина Чорнобривець 

 

У мужчин – ситуацій немало…

 

Слова і музика Сергія Дзюби

 

У мужчин ситуацій немало, 

Уночі – то одне, то сумне:

Вчора Рембрандта ти вишивала,

А тепер – не мене, а Моне…

Ой, накоїлось знову в природі –

Вже не ті і Дніпро, і любов...

Що такого знайшла ти у Клоді?

Ну, для чого тобі Глазунов?!

І лежу я – туманний, мов Лондон:

В тебе – голка і новий кумир...

Посміхається ніч, як Джоконда:

«Бери лахи – іди в монастир».

У мужчин ситуацій немало, 

Уночі – то одне, то сумне:

Вчора Рембрандта ти вишивала,

А тепер – не мене, а Моне…

 

НОТИ

783465635423464

Схожі матеріали (за тегом)