|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:07 | 12.09.2023

Олександра Гостра отримала нагородив Україні та Шотландії

Журналістка, письменниця Олександра Гостра мешкає на Чернігівщині – в мальовничій Талалаївці, а вже відома далеко за межами Придесення.

1aaohostraБо вона – Людина напрочуд талановита, цікава, патріотична, чуйна та шляхетна. Одне слово – Особистість! Пише, як дихає, – щиро, емоційно, розумно. Тому її дуже люблять і шанують читачі в Україні та за кордоном. Адже матеріали від Олександри Гострої – це завжди найвищий рівень майстерності.

Як редактор газети «Чернігівщина», я пишаюся, що в нашому виданні постійно друкується ця обдарована журналістка. А зараз ми всім колективом від душі, сердечно вітаємо пані Олександру із заслуженими та почесними міжнародними нагородами.

Отже, за поданнями Міжнародної літературно-мистецької Академії України, котра об’єднує відомих письменників, журналістів, перекладачів, науковців, митців, державних і громадських діячів із 70 країн, наша землячка Олександра Гостра нагороджена престижними міжнародними преміями імені Пантелеймона Куліша (Україна) та Роберта Бернса (Шотландія).

1aaberns

1aagokul

Зичимо Вам, дорога пані Олександро, здоров’я, любові, добра, радості, миру, Перемоги та нових творчих вершин. Живіть і пишіть довго та щасливо!

 

Сергій Дзюба,

редактор газети «Чернігівщина»

Схожі матеріали (за тегом)