|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:07 | 12.09.2023

Балада про каву

Завітати до гарної та затишної кав’ярні з коханою дівчиною, де майстерно готують воістину божественний, смачний, духмяний напій, це – такий неймовірно прекрасний та чарівний ритуал для справжніх гурманів!

12347867656Народний поет України Сергій Дзюба – особа романтична, тому із задоволенням завітав до вишуканої кав’ярні. А оскільки він саме готує свій четвертий музичний альбом, то й вийшла чудова, жартівлива і водночас елегантна та романтична пісня, створена на вірші відомого й цікавого українського поета Романа Скиби. Музику створив Сергій Дзюба, він же й неповторно виконує новий шедевр – баладу про каву.

Але назва – вельми оригінальна – «Нерозлийкава». Адже добродій Сергій завжди прагне чимось заінтригувати та розчулити слухача і глядача. А розкішний, святковий і яскравий колорит до напрочуд зворушливої та дотепної пісні внесла своїм відеокліпом відома поетеса зі Львова Надія Бойко. Таким чином, маємо тут поєднання дотепного, тонкого та доброзичливого гумору і казкової, дивовижної романтики.

А ще – пристрасне, велике кохання, неймовірно загадкову кав’ярню та вічно чарівну і смачну каву, яка сотні років надихає мільйони людей в усьому світі!

 

Галина Леус

 

Нерозлийкава

 

Слова Романа Скиби

Музика Сергія Дзюби

 

Тут рай для пацючків – а ви їх боїтеся.

Підземна (неземна) кав’ярня без вікна;

Не істина, лишень смішна потворка Нессі

Плюскочеться на дні у келиху вина.

Приспів:

А ми з тобою – нерозлийкава,

Тому й барвумен до нас ласкава.

Тобі розчинну, мені в зернятках.

І неодмінно – в одне горнятко...

А блики нетривкі, а тіні все густіші,

За мене не платіть, бо Ви і так сумна.

Поети всіх віків мої писали вірші – 

Я нині п’ю в кредит на їхні імена!

 

НОТИ

1aanonerkava

Схожі матеріали (за тегом)