|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:11 | 07.19.2024

«Великі битви вимагають сил…»

Відомий український поет Сергій Дзюба зараз продовжує роботу над своїм четвертим музичним альбомом пісень (відеокліпів) «Скарбе мій».

43534534532Взагалі, в його кожному альбомі є оригінальні родзинки, сюрпризи для слухав та глядачів. Ось і цього разу отакі дивовижні сюрпризи є… Зокрема, вперше будуть представлені й жартівливі пісні. Наразі цей неймовірний гумористичний цикл розпочинає пісня «Балада про ліжко». Слова та музику створив добродій Сергій, він же і дотепно, демонструє нову пісню на інтимну тематику у власному неповторному виконанні.

На відміну від прекрасних, романтичних, зворушливих пісень про справжнє велике кохання («Твоїх очей барвінки», «Я намалюю сон», «Будь моєю!», «Ми з тобою згаснем молодими», «Намисто і Струна», «Примчу на білому коні», «Дощ із карими очима», «В нашім домі», «Місяць і дівчина», «До Трускавця», «Калина зажурилася», «Пожухлим листям сумувала осінь»…), в жартівливих піснях Сергія Дзюби маємо яскравий, цікавий та неординарний гумор.

І це – також важливо, адже скільки існує на світі наше людство, стільки й сміється, інакше б воно просто не вижило!.. А особливий шик – дотепно, іронічно покепкувати над собою, що у пана Сергія виходить просто блискуче. Жартує, мов дихає. Бо чи не кожна авторська фраза, думка – це цілком оригінальний афоризм, який хочеться цитувати.

Звісно, інтимні стосунки – тема дуже делікатна, тож добре, що в пісні немає нічого непристойного та вульгарного. Натомість Сергій Дзюба, як автор пісень, несподівано постав у новій іпостасі – дійсно, дотепного та чарівного жартівника. І це, відверто кажучи, також йому неабияк пасує! Втім, переконайтеся самі.

 

Ярослав Маджуга  

 

Балада про ліжко

 

Слова і музика Сергія Дзюби

 

Кожна любовна ніч – Сталінградська битва...

          Володимир Цибулько

Великі битви вимагають сил –

Пропустим «ТСН», город і п’янку:

Ти – давній Рим, а я Спартак – до ранку,

Такий палкий, неначе крокодил!

Великі битви вимагають сил…

Великі битви вимагають втрат –

Ми завтра простирадло купим нове:

Це ж тільки простирадло – не корова,

Не переймайся – я іще Марат!

Великі битви вимагають втрат…

Чомусь не вийшло – вилікує сон.

Великі вимагають післямови:

«Ти не журись – це просто Ватерлоо,

Так сталося, що я – Наполеон».

Велику битву вилікує сон…

НОТИ

54634665

Схожі матеріали (за тегом)