|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:29 | 05.19.2022

Блоги

Арт-центр «Букісан» (Іспанія, Мадрид) та Міжнародний Арт-центр «Klas’s Arts Center San Francisco» (США, голова міжнародного журі – Алекс Клас) щойно оголосили лауреатів Міжнародної літературно-мистецької медалі Мігеля де Сервантеса за 2022…

Народні поети України, відомі міжнародні діячі, перекладачі, критики, журналісти, професори Тетяна і Сергій Дзюба отримали почесні нагороди в Нігерії.

Відомі українські поети Тетяна та Сергій Дзюби отримали сертифікати від Міжнародної Палати письменників і митців Іспанії, як автори унікальної світової антології «Золота книга миру», яка невдовзі буде перекладена сорока мовами.

Народний поет України Сергій Дзюба та відомий композитор Петро Лойтра щойно створили нову проникливу пісню, яка особливо потрібна та важлива зараз.

Міжнародна Академія літератури, мистецтв і комунікацій (Німеччина – Україна, керівник – письменниця, мистецтвознавець, громадський діяч Олена Ананьєва), її філія в США та Асоціація «Міст Пегасу» / Pegasus Brücke FBG (Німеччина)…

Прекрасна новина надійшла з Іспанії. У цій державі активно діє Палата письменників та митців – авторитетна й популярна міжнародна громадська організація, яка постійно проводить свої фестивалі, презентації, виставки та літературно-мистецькі…

Народні поети України Сергій і Тетяна Дзюби та відомий композитор Петро Лойтра створили прекрасну, теплу, світлу та зворушливу пісню «До Трускавця».

Схоже відео


Міжнародна літературно-мистецька Академія України (котра об’єднує письменників, перекладачів, науковців, журналістів, митців та громадських діячів із 70 держав) у 2020 році заснувала Почесну відзнаку «Народний поет України». За рішенням міжнародного журі,…

Народні поети України Тетяна та Сергій Дзюби продовжують активне співробітництво з відомими письменниками та перекладачами в Індії.

Почесною нагородою Міжнародної літературно-мистецької Академії України – міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи за 2022 рік (рішення № 27) відзначені:

Сторінка 1 із 22