|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:27 | 12.06.2023

Нові шкільні автобуси громадам

Середа, 06 грудня 2023 09:27

13 автобусів для закладів освіти придбали коштом державної субвенції на умовах співфінансування з місцевими бюджетами. Це понад 28 мільйонів гривень – від держави і майже 11 мільйонів – від громад.


Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал армії Валерій Залужний залишив свій автограф на національному штандартові, подарованому оборонцями краю колективу газети «Чернігівщина».


Обллікарня до блекаутів готова

Понеділок, 04 грудня 2023 09:27

Днями у Чернігівській обласній лікарні налаштували резервну систему живлення — в її основі генератор потужністю понад 300 кВт польського виробництва.


У Чернігові 1 грудня відкрилася святкова Резиденція Святого Миколая у головному відділенні "Укрпошти".


Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях на залізничному вокзалі.


Трагічні "жнива" зимових ДТП

Субота, 02 грудня 2023 08:35

Через негоду, погано розчищені шляхи, ускладнення умов руху останніми днями в області трапилося чимало ДТП із травмованими і загиблими.


Менщина лишилась без пологового

П'ятниця, 01 грудня 2023 08:07

Пологове відділення в Менській міській лікарні закривають через низьку народжуваність. Саме через недостатню кількість пологів лікарня не уклала договір з НСЗУ та не отримала фінансування пакету послуг на пологи.


Негода паралізувала транспорт

Четвер, 30 листопада 2023 08:00

Скасовані рейсові автобуси та застряглий транспорт на дорозі. Так на початку тижня негода накрила низку областей, серед яких була і Чернігівщина. Мороз, сніг та сильні пориви вітру з хуртовиною пронеслися кожним населеним пунктом області.


Робота мобільних медбригад триває

Середа, 29 листопада 2023 08:39

Мобільні бригади медиків продовжують роботу в громадах: лікарі відвідали Перелюб, Новий Биків та Рудівку


Латвійська Республіка запланувала для Чернігівщини 15 млн євро на наступні три роки. Про це під час візиту до області повідомив Президент Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс. За його словами, Латвія визначила наш регіон пріоритетним для подальшої співпраці.


Сторінка 1 із 105