|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:23 | 06.12.2024

Бобровицька бібліотека стала кращою в області

У Чернігівській обласній науковій бібліотеці ім. Русових відбулося підведення підсумків обласного конкурсу «Краща бібліотека 2023 року» та нагородження переможців.

Серед більш ніж 500 бібліотек області абсолютну перемогу в номінації «Краща дитяча бібліотека року» здобула бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Бобровицької міської ради.

Почесною грамотою Департаменту культури та туризму, національностей та релігій облдержадміністрації і цінними подарунками нагороджено нашу бібліотеку для дорослих.

Учасників заходу вітали: директор ОУНБ Юрій Соболь, директор обласної бібліотеки для дітей Тамара Клюй, директорка обласної бібліотеки для юнацтва Марина Книр та відповідальні працівники бібліотек області. Вони відзначили важливість таких заходів, що сприяють професійному зростанню та створенню мережі співпраці в такий нелегкий воєнний час.

Надзвичайно приємно, що працю наших бібліотекарів та розвиток бібліотек Бобровицької громади так високо оцінили департамент облдержадміністрації, керівники обласних бібліотек та журі конкурсу.

Маємо стимул для нових досягнень, адже бібліотека – це не тільки сховище для книг, а й простір для навчання та розвитку, спілкування та дозвілля, інформаційний і культурний центр громади.

3454564564556342323

Бобровицька міська рада

Схожі матеріали (за тегом)