|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:37 | 07.23.2024

Сергій Дзюба відзначив свій 55-річий ювілей та 30-річчя творчої діяльності

20 вересня український письменник і журналіст, редактор газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сергій Дзюба відзначив 55-річий ювілей та 30-річчя творчої діяльності.

2dzu

З нагоди особистого і творчого ювілеїв митця у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка відбулося літературно-мистецьке свято «Примчу на білому коні». Привітати майстра художнього слова, гострого пера та автора 86 книжок прийшли численні шанувальники його творчості, колеги письменники та журналісти, студентська молодь.

1dzu

За дорученням очільника представницької влади Чернігівщини Ігоря Вдовенка ювіляра привітав радник голови обласної ради Дмитро Никоненко. У вітальному слові він відзначив велику подвижницьку творчу та громадську діяльність, яку ось уже 30 років проводить Сергій Дзюба і своїм талантом збагачує культурний простір області й держави. Дмитро Никоненко подякував митцю за невтомний творчий пошук і багате літературне надбання. Промовець побажав літератору і письменнику міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових здобутків у творчій діяльності та життєвої наснаги на довгі і щасливі роки.

3dzu

Під час свята відбулася презентація пісні на вірші Сергія Дзюби у виконанні українського композитора Бориса Раденка «Батьку мій». Поезія ювіляра була і в основі виступу пісенного дуету Інни та Тетяна Чабан та відеокліпу народного чоловічого вокального квартету «Пісенне джерело».

4dzu

Крім того, з метою розвитку вітчизняного книговидання і підтримки українських письменників, митців, науковців, журналістів, громадських діячів та меценатів Сергій Дзюба, як президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України, вручив Міжнародні Премії імені Пантелеймона Куліша меценату Володимиру Хоменку і журналістці Сніжані Божок, а Міжнародні Премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» - журналістам Миколі Тищенку та Віталію Назаренку.

5dzu

Також у читальному залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка експонується виставка творчого доробку літератора «Світ обирає тих, хто йде йому на зустріч».

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Схожі матеріали (за тегом)