|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:03 | 06.12.2024

Перший історичний фестиваль проведуть на Козелеччині

31 серпня на території парку природи «Беремицьке», що неподалік Остра на Козелеччині, вперше відбудеться історичний фестиваль «Спис на Вістрі».

spis na vistr2808Нині триває етап підготовки. Оргкомітет фестивалю під керівництвом директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександра Левочка зібрався, щоб обговорити програму та узгодити всі організаційні питання.

На учасників заходу очікуватимуть майстер-класи з метання списів, стрільби з лука, групові битви, поєдинки воїнів, історичні ігри та розваги. Окрім того, всі охочі матимуть змогу познайомитися з матеріально-культурною спадщиною Чернігівщини у період Х-ХІ століття. Аби туристам було комфортно та зручно добиратися до локації, проведено ямковий ремонт доріг у напрямку парку, також встановлюють нові сучасні дороговкази.

Фестивальний туризм – важливий та перспективний напрямок розвитку туристичної галузі регіону. Тож організатори сподіваються, що на захід завітає велика кількість людей не лише з України, але й з інших країн.

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)