|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:38 | 05.19.2022

Добрянська територіальна громада – одна з прикордонних громад Чернігівщини, розташована по сусідству з республікою Білорусь. Як відомо, основні сили окупаційних військ, які штурмували Чернігів, заходили через контрольно-пропускний пункт Сеньківка, що в Семенівській громаді, і перетинали Семенівську, Городнянську та частково Ріпкинську громади.


Бойові дії на Чернігівщині тривали понад місяць. Увесь цей час значна частина населених пунктів області була окупована російськими військами, які вбивали, грабували і тероризували мирних жителів.


Їхні руки та ноги росіяни туго зв’язали шпагатом, а очі пов’язали ганчіркою й силоміць поставили на коліна перед виритою могилою. Перший постріл влучив у голову молодшому братові – він скотився одразу у вириту яму. Потім поцілили в голову старшому, й після цього вистрелили в обличчя середньому. Один із них врятувався…


Наш Чернігів – місто героїв. І один із таких мужніх людей – Анатолій Михайлович Кобець.


Завідувачка відділення екстреної медичної допомоги (приймально-діагностичне відділення) Чернігівської обласної лікарні Тетяна Лукаш ввесь час, поки на Чернігівщині велися бойові дії, жила і працювала в лікарні.


Їй було всього 10 років, коли в село зайшли гітлерівці – чужі люди з далекої Німеччини, яких всі називали фашистами.


Винесли догану і понизили

Четвер, 19 травня 2022 07:44

Відповідь на зверненнящодо неприпустимості дій начальника 1-го відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майора ОЛЕШКА Олега Анатолійовича.


За словами генерального директора закладу Ігоря Даниленка, будівлю центру екстреної медичної допомоги російські військові пошкодили у перші дні війни. Були вибиті вікна і двері, а один зі снарядів зруйнував стіну.


У Чернігові поліція притягнула до відповідальності підприємця за нелегальний обіг алкоголю, а новгород-сіверські поліцейські ліквідували низку самогонних точок та знищили до 150 літрів самогону


Рашисти обстріляли Десну

Вівторок, 17 травня 2022 10:01

Як повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у своєму ранковому зверненні, північний агресор наніс ракетні удари по селищу Десна, де розташований навчальний центр Збройних Сил.


Про відновлення лікарень

Вівторок, 17 травня 2022 09:00

На Чернігівщині окупанти 8 лікарень зруйнували та 37 пошкодили


Наркота поштою

Вівторок, 17 травня 2022 08:21

У Чернігові поліцейські припинили протиправну діяльність чоловіка, який збував психотропні речовини


Тривожний понеділок прикордоння

Вівторок, 17 травня 2022 07:17

Рашисти п'ять разів за день обстріляли прикордонні райони Чернігівщини


Посівна із розмінуванням триває

Понеділок, 16 травня 2022 11:07

Аграрії Чернігівської області майже завершили сівбу ранніх ярих зернових та зернобобових культур.


Вже на цьому тижні розпочинається процес відновлення критичної інфраструктури на Чернігівщині.


Шкода будівлям величезна

Понеділок, 16 травня 2022 08:21

Приблизно 3,5 тис. будівель зруйновано або пошкоджено внаслідок бойових дій у Чернігівській області, 80% із них – житлові будинки.