|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:32 | 07.16.2024

Переможе військо, яке опановує високі технології

Про важливість безпілотників та, відповідно, операторів вже говорять дуже багато та скрізь. Україна досягає дронами військових цілей у глибині росії, яких не дістала б наявними ракетами. Дрони стали потужною та важливою зброєю на війні. Зростає і потреба у нових фахівцях, зокрема й спеціалістах новітніх безпілотних систем. Стати оператором може кожен, самостійно обравши підрозділ, з яким нищитиме ворога.

 

Про те, як опанувати новітній напрям і долучитися до сил оборони України, ми розпитали в офіцера управління комунікацій ОК «Північ», полковника Олександра Єрмоленка.

 

Інтелект, технології, навички – це головне

 

Нещодавно Сухопутні війська ЗС України запустили новий перспективний рекрутинговий проєкт Drone Force, спрямований на залучення найкращих фахівців для роботи з безпілотними системами. Це колективи, близькі по духу. Підготовка операторів займає час, але цей напрямок прогресивний.

82d285f8 6c9f 4953 b922 618066282f5b

Для роботи в проєкті Командування Сухопутних військ зібрало команду найкращих фахівців. Рекрутери знають плюси, мінуси, підводні камені на всіх етапах, вміють визначати сильні сторони кожного кандидата. Розроблено власну систему навчання в спеціально обладнаному центрі.

Тут готують фахівців! Навчальні програми постійно еволюціонують та вдосконалюються. Готуватимуть кандидатів не просто бойові пілоти, а фанати своєї справи – системно, прискіпливо, а головне – ефективно. Після інтенсивного навчання спеціаліст буде нищити ворога на полі бою дистанційно та технологічно, спрямовувати дрони на ворога, ремонтувати і удосконалювати безпілотники.

Проєкт Drone Force дозволяє обирати підрозділ Сухопутних військ, в якому новобранець бажає проходити службу. Відтак кожен має можливість приєднатися до тієї частини, яка найбільше відповідає його інтересам та бойовому духу, що сприяє ефективному виконанню завдань та враховує побажання рекрута, зможе опанувати найсучаснішу військову професію – стати оператором БпЛА або іншим фахівцем з безпілотних систем і розпочати службу в одному із підрозділів БпЛА.

Також пропонується чіткий та захищений шлях кожного кандидата через Рекрутинговий центр Сухопутних військ і систему комплектування, де передбачено:

– можливість обрати будь-який підрозділ безпілотних систем будь-якої бригади Сухопутних військ;

– повний супровід рекрутером – від першої розмови й до військової частини. Будь-які консультації – онлайн у зручному форматі;

– відбір, де головний критерій – здатність опанувати технології майбутнього;

– контракт, який гарантує посаду в підрозділі безпілотних систем;

– щонайменше два місяці вишколу, де навчають основам військової справи, але одночасно з цим отримується спеціальність для роботи з БпЛА.

Завдяки власній рекрутинговій групі Drone Force забезпечує такі переваги при виборі служби:

– повний супровід від ТЦК до бригади;

– 60 днів навчання;

– гарантія обраного підрозділу та посади;

– спеціально створені для проєкту навчальний батальйон та окрема програма.

Окрім навчання на пілота БПЛА, зазначений проєкт також надає можливість стати інженером, який не керує дронами на лінії зіткнення, але робить усе, щоб вони долетіли до цілі та успішно її вразили.

Якщо ви вже працюєте з БпЛА у цивільному житті, маєте документи про завершення цивільних курсів або споріднений інженерний досвід – це можна буде підтвердити та отримати спеціальність за спрощеною процедурою.

Як почати шлях? Заповніть коротку анкету тут: https://forms.gle/sTGRpi1EcPEfSrxz6.

Наступний крок – консультація з рекрутером. Пройдете відбір – військова частина запропонує Вам посаду. Тільки після цього – візит в ТЦК. Постійні підтримка та супроводження – це база!

Консультації можна отримати також за телефоном: 0 800 301 314.

 

Процес подання заявки та відбір кандидатів

 

Подання заявки на участь у проекті Drone Force починається з онлайн-реєстрації на офіційному сайті Сухопутних військ ЗС України.

Кандидати заповнюють анкету, де вказують свою освіту, досвід роботи та мотивацію. Після первинного відбору кандидати проходять розширену співбесіду, на якій обговорюються такі аспекти:

– технічні навички та досвід роботи з безпілотними системами;

– мотивація до служби та готовність до навчання;

– особисті якості, такі як відповідальність, командна робота та стресостійкість.

Кандидати можуть обирати підрозділ залежно від своїх навичок та інтересів. Під час співбесіди та відбору з ними обговорюються можливі варіанти та перспективи служби в різних підрозділах, що займаються безпілотними технологіями.

Рекрутинговий центр забезпечує повний супровід кандидатів під час оформлення документів у Територіальних центрах комплектування та проходження військово-лікарської комісії. Це допомагає спростити процес та зменшити стрес для майбутніх військовослужбовців.

Навчання майбутніх фахівців з безпілотних систем відбувається у спеціальному центрі, де вони проходять базову військову та фахову підготовку. Програма включає:

– теоретичні заняття з основ роботи безпілотних систем;

– практичні тренування з керування дронами;

– тактичні заняття та симуляції реальних бойових умов.

Безпілотні системице високоточне, ефективне ураження противника і головне – збереження життя наших воїнів. Рекрутинговий проєкт Командування Сухопутних військ Drone Force відкриває нові можливості для тих, хто хоче розвивати свої навички у сфері безпілотних технологій та служити своїй країні. Якщо ви маєте технічну освіту, досвід роботи з дронами та бажання служити – приєднуйтесь до Drone Force!

 

Розповідь Олександра ЄРМОЛЕНКА записав Сергій ДЗЮБА

 

 

ДОВІДКА

 

Типи безпілотних літальних апаратів

 

Крила – БпЛА для розвідки, корегування вогню, трансляції відео та ретрансляції радіосигналів та ураження противника підвісним озброєнням – літакового типу.

Коптери – БпЛА для розвідки та корегування артилерії, у тому числі з пристроями нічного бачення та тепловізорами. За потреби використовуються для скидів боєприпасів.

Бомбери – скидають боєприпаси на противника. Приносять необхідні речі нашим воїнам туди, куди важко потрапити людині.

FPV (дрон-камікадзе) – недорогий одноразовий дрон, на який прикріплений вибуховий елемент. Він ефективно працює як проти піхоти, так і проти техніки.

 

ДОВІДКА

 

Як долучитися

 

1. Заповніть анкету на сайті: https://landforces.mil.gov.ua/df.

2. З вами зв’яжеться рекрутер, аби домовитись про зручний час для онлайн-співбесіди.

3. Онлайн-співбесіда. Розкажете про себе та свою мотивацію, а також пройдете тест на відповідність.

4. Відповідаєте критеріям? Чудово! Вибирайте підрозділ, в який хочете потрапити. Якщо не визначилися, ми допоможемо.

5. Проходження ТЦК та ВЛК. Рекрутер буде з вами на всіх етапах оформлення.

6. БЗВП та фахове навчання. Загалом триває 60 днів.

7. Потрапляєте до обраного Вами підрозділу вже з навичками оператора. І починаєте знищувати ворогів!

Консультації за телефоном: 0 800 301 314.

Схожі матеріали (за тегом)