|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:40 | 07.16.2024

«Моє натхнення в роботі - це щасливі посмішки дітей»

Старший лейтенант поліції Тетяна Кузьменко вже п’ятий рік служить у підрозділі ювенальної превенції Прилуцького райвідділу поліції та займається всіма справами, які пов’язані з дітьми. Жодна людська історія не проходить повз її серце.

Вже майже шість років минуло з того дня, як Тетяна присягнула на вірність українському народові та розпочала службу в поліції. І ось уже понад 4 роки дбає про безпеку дітей, їх права та законні інтереси. Аби бути хорошим поліцейським, треба любити свою роботу, жити нею та працювати за покликом серця, - переконана Тетяна.
Якщо в документі хоча б раз трапляється слово «дитина», він відразу потрапляє до мене. За день таких паперів буває чимало. Та це лише третина від загальної картини роботи у поліції. Найтяжче у моїй роботі шукати зниклих дітей, найприємніше – знаходити, – ділиться Тетяна Кузьменко.

priluki kuzmenko 3
Поліцейська розповідає, що з дітьми працювати навіть важче, ніж з дорослими, адже до них потрібен особливий підхід.
Я стараюся бути в цей момент не поліцейською, а їх другом. Діти хочуть, щоб з ними не говорили, як з дітьми, вони хочуть, щоб їх сприймали як особистостей. Вчасне втручання ювенального поліцейського в конфліктну ситуацію в сім’ї часто допомагає зберегти не лише психіку дитини, а й врятувати від руйнації її подальше життя загалом. З моєї практики, навіть одна бесіда з дитиною або батьками може назавжди змінити їх світосприйняття, - наголошує Тетяна.
Навіть обережне припущення про те, що згодом вона може захотіти обрати іншу професію, Тетяна категорично відкидає. Адже саме нинішня діяльність забезпечує офіцеру найгостріше відчуття повноти життя і особистої причетності до його змін на краще.
Зі всіма своїми підопічними поліцейська постійно підтримує зв'язок. Тетяна Кузьменко каже, вся її робота спрямована на один результат – аби дітки виросли щасливими людьми!

Схожі матеріали (за тегом)