|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:26 | 07.16.2024

У Прилуках є передплатники, які роками збирають підшивки газети «Чернігівщина»!

Прилучанка Лілія Бондаревич-Черненко постійно читає нашу обласну газету «Чернігівщина». Адже це видання – її улюблене! От і цього разу вона взяла участь у нашому розіграші призів, передплативши «Чернігівщину»; надіслала копію квитанції про передплату до редакції, вказавши свої ім’я, прізвище та по-батькові, адресу і номер мобільного телефону. І цього разу їй поталанило – Лілія Василівна стала нині переможцем тижневого розіграшу і одержала десять кілограмів цукру в подарунок!

6575756754765756567Пані Лілія – відома та шанована людина в Прилуках. Письменниця і журналістка, авторка двадцяти виданих книжок. Член Національної Спілки письменників України. Лауреат багатьох міжнародних і всеукраїнських нагород.

– Дуже люблю обласну газету «Чернігівщина»! Із задоволенням читаю буквально всі матеріали – від першої й до останньої сторінки, – розповідає Лілія Василівна. – І вся моя родина читає. Бо ми повністю довіряємо нашій газеті, яка всі теми висвітлює дуже правдиво, оригінально та цікаво. І це – унікальні, ексклюзивні матеріали, створені талановитими та небайдужими журналістами, яким є що сказати людям.

Адже Інтернет – страшенно поверховий, то – отака велика сміттярка, де повно усілякого непотребу. А ось газета «Чернігівщина» не лицемірить, не зраджує своїх читачів і постійно спілкується з багатьма жителями; гостро критикує бюрократію та корупцію. Відстоює інтереси простих трудівників.

«Чернігівщина» в кожному номері друкує матеріали про війну, котрі викликають великий резонанс в Україні та за кордоном. Війна – страшна й болюча тема. Однак ці статті реально підтримують наших бійців, захисників України, волонтерів, медиків, мешканців. Такі публікації – дуже потрібні! І, знаю, що для багатьох читачів двотомник «Чернігів у вогні», виданий на базі обласної газети «Чернігівщина» (спільний проект з ОК «Північ» ЗСУ), це – буквально настільні книжки: їх неодноразово перечитують, обговорюють. І в наших бібліотеках вони не залежуються на полицях.

У газеті – чудові нариси про сільських трудяг, зворушливі історії про пережите. Люблю цікаві рецепти, рубрику «На городі і в саду» (моя невістка її просто обожнює!). Привертають увагу і численні краєзнавчі матеріали.

Взагалі, обласна газета «Чернігівщина» – дуже шанована в Прилуках. Це – видання для душі. У Прилуках є передплатники, які роками збирають підшивки газети «Чернігівщина»! Можете собі уявити? А я особисто знаю таких людей, котрі щиро захоплюються унікальною газетою і в такий спосіб популяризують її серед своїх друзів та знайомих.

Так, це – дійсно наша газета, яка пише про рідне Придесення. Тому я зі щирою радістю беру до рук кожен свіжий примірник «Чернігівщини». Від усієї душі дякую колективу газети. Це – справжні подвижники, працелюбні люди, які вболівають за правду, справедливість і високий рівень видання.

Бажаю усім нам вистояти у цій війні з лютими загарбниками і здобути жадану Перемогу, та щасливо жити у вільній Україні. Здоров’я, довголіття, любові, радості, всього найдобрішого!

 

Записав Сергій ДЗЮБА

Схожі матеріали (за тегом)