|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:33 | 07.16.2024

З крісла в Чернігівській ОДА – в професійні кармологи

Колишня очільниця Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА Наталія Грудницька після звільнення планує стати професійним кармологом. Наразі вона проходить переднавчання в Школі кармології Марини Хмєловської. Тим часом екс-чиновниця вже почала надавати консультації про те, як поправити карму.

5756746456565454767«Отримую цінні знання, яким 2500 років і на яких базується все, що існує в цьому світі, – повідомила про свій новий рід занять Наталія Грудницька. – Основне навчання починається в листопаді, після якого я буду професійним кармологом – буду володіти глибокими знаннями і зможу знайти відповіді на будь-які ваші питання і допоможу вирішити будь-яку вашу проблему».

Наталія Грудницька уточнює, що наразі вона надає міні-консультації. Ця послуга не є безкоштовною, однак ціну на неї кожен визначає самостійно.

«В мене немає встановленої ціни, але я роблю це за донат, – додає вона. – Для цього я відкрила Банку в Монобанку, щоб одночасно збирати кошти на основне навчання в листопаді».

Наталія Грудницька також пояснила як все працює: «По матриці долі за датою народження я розповім вам ваші основні енергії життя, над чим потрібно працювати, що заважає досягти бажаного результату і чого потрібно прагнути для реалізації свого призначення».

 

Довідка

Наталія Грудницька очолювала Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА з лютого 2023 року по травень 2024 року. З березня 2022 по січень 2023 Наталія Грудницька очолювала відділ водних об’єктів Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області. З 2007 року по 2020 вона працювала в Деснянському басейновому управлінні в Чернігові. Керувала структурою з 2017 року.

Схожі матеріали (за тегом)