|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:19 | 05.27.2024

На хабарях викрито керівника СЦ МВС

На Чернігівщині правоохоронці викрили начальника територіального сервісного центру МВС України, який налагодив корупційну схему хабарів.

9011987696284961523 nНачальник одного з територіальних сервісних центрів МВС в Чернігівській області налагодив корупційну схему одержання хабарів з підлеглих адміністраторів. Він вимагав від них гроші за кожну особу, яка успішно склала практичний іспит для отримання посвідчення водія.
Як з’ясували поліцейські, начальник ТСЦ особисто керував корупційними процесами закладу – погоджував суми за купівлю посвідчень водія та надаючи вказівку, яким співробітникам і скільки грошей потрібно віддати майбутнім водіям. Але на цьому діяльність фігуранта не завершувалася. Він змушував підлеглих-адміністраторів брати участь у корупційному бізнесі. За його схемою, працівники мали брати неправомірну вигоду з майбутніх водіїв, а якщо відмовлялися виконувати корупційні настанови – ризикували бути звільненими. Керівнику мали надавати гроші за кожен успішно складений теоретичний та практичний іспит з водіння авто.
За даними джерела "Української правди", йдеться про Олександра Полторака. Службовця затримали під час одержання чергової суми неправомірної вигоди – 10 тисяч гривень (за даними УП це сталося 5 квітня). Йому повідомили про підозру у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Суд обрав фігуранту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі одного мільйона гривень. Після внесення застави 8 квітня підозрюваний вийшов із СІЗО.

Схожі матеріали (за тегом)