|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:35 | 04.14.2024

Чернігівські спортсмени успішно виступили на «Кубку незламності»

Чернігівські спортсмени успішно виступили на «Кубку незламності»

Вісім медалей привезли юні чернігівські тхеквондисти з Відкритого всеукраїнського турніру з тхеквондо (ВТФ) «Кубок незламності-2024».

24 лютого у Бучі в приміщені Академії спорту, пройшли Всеукраїнські змагання з тхеквондо «Кубок Незламності-2024». Турнір присвятили другій річниці повномасштабного вторгнення росії. У змаганнях взяли участь понад 500 учасників із різних куточків України. На арені виступили спортсмени з Київщини,
Вінниці, Житомира, Чернігова, Миколаївської, Донецької, Запорізької, Рівненської, Хмельницької, Харківської та Дніпропетровської областей. У залі тривала запекла боротьба, адже кожен учасник демонстрував чудову підготовку та жагу до перемоги.
Чернігівські спортсмени, вихованці Чернігівської міської дитячо-юнацької спортивної школи «Фортуна», які тренуються під керівництвом тренера Каріни Разумної, також взяли участь у цих змаганнях і вибороли вісім медалей.
Серед них перше місце - «золоту» медаль - в своїй категорії виборола Катерина Богатирьова. Друге місце і, відповідно, «срібну» медаль у своїх категоріях отримали Данило Чуб, Максим Найдьон, Єлизавета Жога та Софія Шолупець. Третє місце і «бронзу» в своїх категоріях вибороли Валерія Дусь, Іванна Пучинець та Анна Сіра.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)