|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:26 | 06.12.2024

Ярмарки збирають кошти для ЗСУ

Ярмарки збирають кошти для ЗСУ

На Сосниччнині зібрали понад 40 тисяч для ЗСУ, а меняни задонатили ще 14 тисяч.

На благодійному ярмарку у Кудрівській школі зібрали 40 740 грн. Про це повідомляє Сосницька територіальна громада на своїй сторінці у Фейсбуку. Захід провели спільними зусиллями колективу школи, учнів, батьків, дідусів та бабусь, гостей, працівників Кудрівського будинку культури. 31 930 грн виручили з торгів на ярмарку, ще 8 810 грн зібрав колектив школи, задонативши свій одноденний заробіток. Зібрані кошти передадуть на потреби військовослужбовців.

 1223455345666345

Нещодавно і у Мені відбувся благодійний ярмарок та концерт, організовані «Волонтерами Менщини» для ЗСУ. «Вкотре всі об'єдналися і створили чудові заходи, які разом принесли 14 600 грн для нашого війська. Ми дуже вдячні усім, хто приносив смаколики та вироби своїми руками для продажу, особливе «дякую» надсилаємо Яні Харченко та Олені Решотці, які постійно долучаються та допомагають. Також спасибі пекарні «Хлібок» за надані пряники та крафтові пакетики для випічки. Магазин «СвятоБум» надав ароматизовані свічки. А Сергій Мілейко приніс власноруч створені шкіряні вироби з українською тематикою», – зазначено на Фейсбук-сторінці волонтерів.

Багато благодійників та підприємців долучилися до збору коштів. Господині принесли домашню випічку. Гуртківці «Менського центру дитячої та юнацької творчості» назбирали 3 480 грн, продаючи свої вироби. Ще приблизно 3 000 грн зібрали на благодійному музичному вечорі.

«Усю суму розділили між зборами для менян, а саме для роти Сергія Кармазина на маневрену та високопрохідну техніку, та на збір Марини Гончаренко для чернігівського кордону на FPV-дрони – по 7 300 грн на кожен із зборів!» – пишуть «Волонтери Менщини».

Схожі матеріали (за тегом)