|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:55 | 06.12.2024

Укриття для дітей за 6 мільйонів гривень

У Новобілоуській громаді для вихованців місцевого дитячого садочка збудували новеньке сучасне укриття.

34545645645Наше сьогодення диктує нові умови навчання і нові виклики. На жаль, через постійні тривоги і ракетні атаки на Україну діти в школах та садочках постійно спускаються в укриття. І якщо такого немає на території навчального закладу, то така школа не має права проводити навчання в очній формі. А дитячий садок без укриття не може відкрити двері для своїх маленьких вихованців.

На жаль, навчальні заклади Новобілоуської громади зазнали значних пошкоджень під час бойових дій на Чернігівщині в 2022 році. Проте, завдяки проактивності громади, зокрема у залученні грантів та підтримки благодійних фондів, малюки та школярі вже можуть повернутися до звичного освітнього процесу.

Так, у місцевому садочку побудували нове, сучасне укриття для його маленьких вихованців. Споруду подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття для дитсадка побудували за кошти місцевого бюджету. На все пішло понад шість мільйонів гривень, із залученням місцевого підрядника.

Наразі у цьому закладі виховується 49 дітей, і в планах – набирати ще одну групу. Це дозволяє потужність укриття, площа якого перевищує 130 квадратних метрів.

Відремонтували укриття і в місцевому ліцеї. Тут, окрім власних коштів, а це близько мільйона гривень, громада залучила донора – ЮНІСЕФ.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)