|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:35 | 06.12.2024

Вирок злочинній зграї без змін

Вирок у справі стосовно трьох учасників організованої групи, які у серпні 2019 року на березі річки Десна розстріляли подружжя та займалися крадіжками й розбоєм у Чернігові залишили без змін. Таке рішення ухвалив Верховний Суд.

456576758651122Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура на Facebook. Верховний Суд підтримав позицію прокуратури у справі та залишив вирок Деснянського районного суду Чернігова без змін. Постанова набрала законної сили, є остаточною і оскарженню не підлягає. Зокрема, доведено винуватість у вчиненні крадіжок, розбою, бандитизму, незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами, угоні. Організатора банди, окрім цього, притягнуто до відповідальності за умисне вбивство двох осіб з корисливих мотивів.
У липні 2019 року 36-річний раніше судимий за вбивство мешканець Чернігова організував банду. Разом з двома також раніше судимими спільниками вони викрадали автомобілі з автостоянок, займалися крадіжками, вчинили розбійний напад на таксиста і заволоділи його авто. 17 серпня 2019 року організатор банди застрелив подружжя, 30-річну жінку та 41-річного чоловіка. Вбивство сталося біля пішохідного мосту у Чернігові. Затримали підозрюваних за пів години після вбивства. В районі Красного мосту вони їхали на автівці убитих. Організатору злочинів призначено покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, а двом іншим учасникам – 13 та 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Схожі матеріали (за тегом)