|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:47 | 03.01.2024

Горить свіча, і гірка сльоза додолу з неї краплею стікає

Цими скорботними словами відкрила ведуча Траурний мітинг «Вічна пам'ять Героям» на центральній площі Бобровиці. Бо земля заридала, заплакали небеса, громада проводжала загиблого Овсієнка Ігоря Вікторовича останньою земною дорогою на вічний спокій.

DSC00065 1

В очах рідних - вічна скорбота й пекучий біль

 

У лютому йому виповнився 51 рік, з них 18 років прожив з родиною в селі Кобижча, працював в різних підприємствах. В кінці грудня 2022 року добровільно вступив до лав ЗСУ, військового  досвіду набув у навчальному центрі, був зарахований у механізовану бригаду кулеметного відділення. У бою за Батьківщину виявив стійкість і мужність. Виконуючи бойове завдання у складі підрозділу, загинув 10 листопада 2023 року від мінометного обстрілу в Пологівському районі Запорізької області.

DSC00061 1

Почесна варта побратимів

 

У тяжкому горі залишилися батько Віктор Леонідович, дружина Тетяна Анатоліївна , син Євгеній, сестра Валентина Вікторівна.

Подякував рідним за такого самовідданого, хороброго захисника, який  віддав своє життя за свободу й щастя українського народу, виконувач обов’язків   Бобровицького міського голови Геннадій Іванюк. Запевнив їх, що пам'ять про Героя назавжди залишиться в серцях жителів Бобровицької громади.

DSC00060 1

Від ЗСУ і громади: буде в пам'яті вічно твоє ім’я

 

Від імені командування Збройних Сил України схилив голову перед рідними убієнного воїна, вклонився його пам’яті начальник першого відділу Ніжинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки В’ялий Андрій.  Відчувалося, як важко було йому говорити про втрату ще одного  відважного Героя на полі смертельної битви. Але офіцер наголосив, що настане розплата й для ката, а імена українських Синів будуть в пам’яті героїчного народу вічно.

DSC00058 1

І земляки, проводжаючи на небо, закарбовують у пам’яті кожно воїна-брата

 

Присутні на траурному мітингу обклали труну воїна живими квітами. Під Гімн України побратими заносили тіло загиблого бійця на площу, під Гімн проводжали його на небо.

Похилились в зажурі ялини, і природа осіння сумна. Повернувся Герой до своєї родини, і відразу ж рушає до Бога від нас.

Відспівали й поховали Ігоря Вікторовича Овсієнка на кладовищі в Кобижчі з усіма воєнними почестями.

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)