|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:24 | 06.23.2024

Чернігівські спортсмени – призери міжнародного турніру в Польщі

Чернігівські спортсмени – призери міжнародного турніру в Польщі

У Польщі, в місті Варшава, 9-10 вересня пройшов міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо «Polish Open-2023». Чернігівські спортсмени Катерина Богатирьова та Данило Чуб привезли додому «золото» та «срібло». Обидва є вихованцями КПНЗ ДЮСШ «Фортуна» Чернігівської міської ради, які тренуються під керівництвом тренера Каріни Разумної.

Цьогоріч у престижному міжнародному турнірі з тхеквондо «Polish Open-2023» брали участь понад 850 спортсменів з більш ніж 30 країн світу.

Данило Чуб змагався серед юніорів. Під час усього турніру хлопець провів три поєдинки, з яких два виграв, тим самим виборов друге місце «срібло» у своїй категорії.

Катерина Богатирьова успішно провела три поєдинки, виборола «золото» і стала чемпіонкою змагань серед кадетів своєї категорії.

Такі результати наші спортсмени здобули завдяки наполегливій праці та мудрому наставництву тренера Каріни Разумної.

«Це щорічний турнір, і він дуже популярний серед спортсменів. Тут можна зустріти призерів і чемпіонів олімпіади, чемпіонів світу і спробувати свої сили, – розповідає тренерка Каріна Разумна. – Що ж стосується наших спортсменів, то на цьому турнірі вони змогли заробити рейтингові бали, які в подальшому дають змогу відібратися на Чемпіонат Європи і представляти нашу Україну на ще більш високому рівні».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)