|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 21:04 | 06.12.2024

Донат замість букета

На цьогорічне перше вересня активісти по всій країні запропонували не нести квіти вчителю, як вже звикли, а задонатити на допомогу Збройним Силам України. Таку акцію підхопили відразу декілька шкіл у Чернігівській області.

Учні Ніжинської гімназії №7 замість квітів вчителям донатили на ЗСУ. Ініціатором проведення акції «Донат замість квітів» виступили представники учнівського самоврядування. Таким чином діти зібрали кошти в сумі 6850 грн та передали їх місцевому благодійному фонду «Зграя вовченят».

donat1

«Дякуємо учнівському самоврядуванню на чолі з Оленою Науменко та колективу вчителів з Тетяною Власенко за допомогу. За виховання справжніх українців-патріотів, виховання чуйних, добрих, активних і сміливих дітей. Зібрані ними кошти підуть на закупівлю продуктів для приготування супів нашим військовим», – повідомили в БФ «Зграя вовченят».

Таку ж ініціативу проявили і учні Чернігівської школи № 28, де також на 1 вересня зробили акцію «Донат замість букета» і зібрали на турнікети 10550 грн. Всі кошти передали представникам благодійного фонду «АНІКА». Тим самим закрили збір коштів на закупку турнікетів для військових.

«Сказати, що я в шоці – це не сказати нічого. Дякую від себе особисто, від колективу об'єднання добровольців «Бо Можемо» , благодійної організації «АНІКА» і від військових вам – учні, педагоги та батьки. Це гідне величезної поваги. Дякую за ваше щире серце, за допомогу, за ваш патріотизм та внесок у збір на такі важливі штуки, як турнікети. Адже ваша допомога комусь врятує життя! Ви – молодці, ви – круті. Це ваш вклад в перемогу», – написала представниця БФ «АНІКА» Анастасія Василенко.

donat2

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)