|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:06 | 06.15.2024

Водії-далекобійники агропідприємства самотужки лагодять дороги

5 кілометрів автодороги територіального значення «Обухове-Срібне» полагодили працівники ПСП «Лан», що на Талалаївщині.

Директор агропідприємства, депутат обласної ради Володимир Лукаш каже: необхідність ямкового ремонту назріла давно, але, розуміючи, що дочекаються його нескоро, а дорогою щодня їздять люди, вирішив відремонтувати коштом підприємства.

 

Ямковий ремонт дороги проводила дружна чоловіча команда водіїв-далекобійників, які працюють у ПСП «Лан». Роботи тривали два дні – 21 та 22 серпня.

0109232

«Про те, що автошлях територіального значення Обухове – Срібне, протяжністю 18 кілометрів, знаходиться у незадовільному стані, добре знають ті, хто живе у селах цього напрямку, хто їздить сюди постійно на роботу, – каже Володимир Лукаш. – До початку повномасштабного вторгнення було сподівання, що цей автошлях таки відремонтують. Тепер розуміємо, що це буде у невизначеному майбутньому, а жити і працювати все ж треба! І якось щодня їздити цим шляхом».

Сама ж ідея хоч частково підремонтувати дорогу, засипавши вибоїни щебенем, виникла у обласного обранця напередодні. Порадившись із водіями агропідприємства, взялись до роботи. І ось – є результат!

«Роботи почали від перехрестя на Поповичку та Болотницю в бік Обухового, – пояснює пан Лукаш. – Це майже 5 кілометрів. У перший день використали 3 машини щебеню, 3 – і наступного, а це десь 150 тонн! Розвозили вантажівкою і «Маніту», а хлопці засипали ями лопатами, втрамбовували. Звичайно, не асфальт, та все ж їздити буде легше! – підсумовує депутат. – І робили хлопці на совість – самим же і їздити!».

Разом із тим Володимир Лукаш звертається до своїх колег сільгоспвиробників, аби ті берегли дорогу і не перевантажували фури.

 

Віталій НАЗАРЕНКО, фото Володимира Лукаша

Схожі матеріали (за тегом)