|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:23 | 12.09.2023

Гуманітарний вантаж з Нідерландів

Гуманітарний вантаж від нідерландських партнерів для підтримки медичної та соціальної інфраструктури передано закладам Чернігівщини.

300723Він надійшов від благодійного фонду PaxKinderhulp. Представник фонду Hof van Twente Khalil Ridha особисто доставив розподілену за потребами допомогу, відвідавши Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Хмільниця, ГО «Голос батьків», КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня», КНП «Борзнянська міська лікарня» та КНП «Новгород-Сіверська центральна міська лікарня імені І.В.Буяльського».
У співпраці з нідерландським благодійним фондом Борзнянська громада отримала сучасний стоматологічний кабінет повної стоматологічної практики для КНП «Борзнянська міська лікарня». Також до медичного закладу передано постільну білизну, ліжка, функціональні кушетки, матраци, крісла-візки, приліжкові світильники, столики для годування, ваги, антисептики, ширму медичну оглядову, рушники, контейнер для сміття, капці одноразові, стілець, гігієнічний папір та маски.
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Хмільниця отримав багато подарунків, серед яких спортивний одяг та взуття, іграшки, настільні ігри для дітей, овочерізку та погружний міксер для потреб кухні, спальні мішки, надувні матраци та потужний обігрівач, необхідні під час тривалого перебування в укритті, а також канцелярське приладдя до нового навчального року та багато іншого.
Особливе захоплення у дітей викликав батут, це був не просто гарний подарунок, а ще й цікава спільна робота по його встановленню та корисне спілкування з представником фонду Pax Kinderhulp Hof van Twente Khalil Ridha.
До центральної міської лікарні у Новгород-Сіверському доставлено стоматологічне обладнання, комп'ютерну техніку та багато інших необхідних речей, які допоможуть покращити роботу персоналу та підвищити якість надання медичних послуг жителям громади.
Газові плити, дитячий одяг та взуття, набори для творчості та канцелярське приладдя отримали у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі.
Для потреб грмадської організації «Голос батьків» передано інвалідні візки, ходунки, обігрівачі та генератор, обладнання для реабілітації, набори для творчості та дитячі речі.
Дев'ять велосипедів відправлено для юних спортсменів Носелівської територіальної громади.
І хоча фонд Pax Kinderhulp опікується переважно дитячими закладами, підтримуючи Чернігівщину, нідерландські меценати неодноразово надавали допомогу і військовослужбовцям 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

Схожі матеріали (за тегом)