|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:57 | 12.09.2023

Адвокат Приходькового спільника влаштував перепалку з військовими медиками

Столичний адвокат Ростислав Кравець, відомий як один із захисників подільника чинного народного депутата Бориса Приходька Олександра Кірюка, обвинуваченого у крадіжці понад 2 мільярдів гривень з рахунків Аграрного фонду, влаштував перепалку з медиками Чернігівського військового госпіталю. Конфлікт виник під час підготовчого судового засідання у Деснянському суді Чернігова, де адвокат Кірюка представляє сторону захисту обвинуваченої у дезертирстві.

Ростислав Кравець та його колега Ірина Коваленко, які у гучній корупційній справі про крадіжку понад двох мільярдів гривень представляли інтереси спільника Приходька, екс-голову ПАТ «Аграрний фонд» Олександра Кірюка, наразі є захисниками колишнього військового медика Валентини Колісніченко. Під час наступу російських терористів на Чернігів військовий медик разом із чотирма колегами самовільно залишили Чернігівський військовий госпіталь та поранених захисників. Військова прокуратура інкримінує їм дезертирство.

Серед утікачів була і дружина тодішнього військового прокурора області Дмитра Барановського. Щоправда, вона – цивільний медик, тож їй дезертирство не інкримінують. Втім, на думку військових медиків, на суди та прокуратуру все одно здійснюється шалений тиск, а вони змушені ходити на судові процеси, щоб підтримати державне обвинувачення та покарати дезертирів.

26 червня у Деснянському суді Чернігова відбулося підготовче засідання, під час якого між військовими медиками та столичним адвокатом виникла словесна перепалка. Ростислав Кравець почав без дозволу знімати присутніх у залі працівників військового госпіталю. Під час цього і виник конфлікт.

cinicus

Цинічний погляд захисника обвинувачених у корупції та дезертирстві

 

«Поводьте себе, будь ласка, коректно, бо Ви поводитесь не як адвокат», – зробили йому зауваження з зали.

Той у свою чергу щось грубо кинув у відповідь.

Початок розгляду справи Валентини Колісніченко заплановано на 4 липня. Прокурор не заперечує, а адвокати Колісніченко виступають проти відеофіксації судового процесу. Нагадаємо, справу нардепа Бориса Приходька закрили зі скандалом, спираючись на нібито формальні порушення строків досудового слідства. Головуючий суддя взагалі взяв відвід.

pryxadvokus

Приходько та адвокат Кірюка жартують і почуваються впевнено у Дарницькому суді Києва

 

У Чернігові ж недешеві столичні захисники обвинувачених у розкраданні державних мільярдів отримають новий досвід з захисту військових дезертирів. От тільки на заняття з етикету не завадило б сходити.

 

Віталій НАЗАРЕНКО, фото автора

Схожі матеріали (за тегом)