|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:08 | 12.09.2023

Турбота міської влади закінчилась на унітазі?

Навіть після суспільного резонансу міська влада Ніжина не поспішає з ремонтом у реабілітаційному відділенні колишньої районної лікарні. Про жахи реабілітації розповідала ніжинська волонтерка Лариса Жукова, чоловік якої відновлюється після важкого поранення. За її словами, у реабілітаційному центрі відсутні елементарні речі – немає поручнів, нормального унітазу та душу.

Після того, як пані Лариса винесла на поверхню жахи реабілітації по-ніжинськи, влада дещо заворушилась. Втім, вся турбота команди Кодоли завершилась заміною унітазу.

1bulo23 1stalo23

Як було і як стало

 

«Я розумію, що мер та всі наближені зараз дуже зайняті та ще ніяк не можуть відійти від обшуків, але хочу нагадати, що реабілітаційне відділення так і стоїть без поручнів. Унітаз поставили, а поручні так і не зробили, як і душові. Три дні ставили унітаз – і все... Роботи закінчено? Де поручні в коридорі?» – обурюється волонтерка.

Значна кількість ніжинців обурена станом речей і дивується, хто взагалі додумався зробити реабілітаційне відділення на місці інфекційного. Дехто пропонує міському голові Олександру Кодолі наступного разу відбувати лікарняний у стаціонарі реабілітаційного відділення, куди запхали захисників України.

 

Віталій НАЗАРЕНКО, фото Лариси Жукової

Схожі матеріали (за тегом)