|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:34 | 07.19.2024

Мобільний ЦНАП у Куликівській громаді

У Куликівській громаді продовжують покращувати доступ населення до адміністративних послуг. Так днями тут запрацювала послуга «Мобільний ЦНАП», що дає змогу надавати окремі види послуг маломобільним групам населення прямісінько в них удома.

У рамках проекту співпраці з програмою GIZ Куликівський центр надання адміністративних послуг отримав мобільні офіси, які дають можливість надавати окремі види послуг маломобільним групам населення на дому.

Це нові можливості для надання якісних та своєчасних адміністративних послуг мешканцям громади. Завдяки ЦНАПу «на колесах» громада отримала можливість максимально наблизити публічні послуги до свого населення.

2mobcnap

Сам мобільний офіс (кейс) включає в себе портативне робоче місце для адміністратора ЦНАПу, ноутбук, пристрій-сканер та принтер. Також кейси обладнані автономним інтернетом.

Для отримання послуги на дому родичі, соціальний робітник або староста можуть подати заявку від маломобільної особи про потребу в отриманні адміністративних послуг. Форма заявки буде передана в старостати. Найперший пріоритет – інвалідам та особам за 70 років.

Перший виїзд фахівці ЦНАПу здійснили 16 червня до Жуківки. Оскільки заявок на надання послуг на дому було небагато, для раціонального використання робочого часу фахівчиня ЦНАПу приймала також громадян у приміщенні старостату. Близько 70 громадян мали можливість актуалізувати свої дані у Реєстрі громади.

1mobcnap

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)