|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:59 | 06.13.2024

Олімпійський день в Чернігові

16 червня в Чернігові пройшов Всеукраїнський олімпійський день. Понад 500 учасників, серед яких вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, знані олімпійці Чернігівщини, професійні спортсмени, тренери та всі охочі містяни, здійснювали символічні забіги на різні дистанції.

Традиційно у червні Всеукраїнський Олімпійський день збирає всіх, для кого спорт та рух є невід'ємною складовою життя, і тих, хто тільки починає займатися фізичними вправами, на Алеї Героїв у Чернігові.

Завдяки нашим Збройним Силам свято провели і цього року. Розпочався захід урочистим винесенням Олімпійського факела та підняттям Державного Прапора України й стягу Національного олімпійського комітету, а також спільним виконанням Державного Гімну.

olidey

Після жвавої олімпійської руханки кожен учасник отримав персональний стартовий номер, щоб або просто долучитись до спортивного заходу, або щосили боротися за перемогу, долаючи визначені дистанції.

Цьогоріч за рішенням організаторів один із забігів пройшов під гаслом «Біжу за волонтерку Ірину Леоненко». Він був присвячений пам'яті загиблої чернігівської волонтерки, патріотки та небайдужої людини Ірини Леоненко, яка ціною власного життя допомагала іншим і робила внесок у спільну Перемогу. Вона загинула 2 березня 2022 року під час блокади міста – автобус, у якому їхала дівчина, розстріляли росіяни.

leonira

Завершилося свято приємною та важливою частиною – нагородженням найбільш спритних учасників спортивного свята спеціальними відзнаками Національного олімпійського комітету та подарунками.

Схожі матеріали (за тегом)