|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:04 | 12.11.2023

Незаконна риболовля обійдеться порушнику у понад 80 тис. грн

2 червня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Сектору водної поліції ГУНП області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

На р. Снов, поблизу с. Брусилів Киселівської громади викрито порушника, який за допомогою забороненого знаряддя лову – сітки простої, незаконно добув 36 рибин: 18 плоскирок, 6 судаків, 6 окунів, 3 синці, 2 карасі сріблясті та 1 сом. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 81 668 грн. Браконьєром виявився житель с. Седнів.

На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ будуть направлені до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси та заборонене знаряддя лову вилучено.

Якщо ви стали свідком порушення Правил рибальства, незаконного придбання чи збуту водних біоресурсів або зберігання чи реалізації заборонених знарядь лову, прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Чернігівського рибоохоронного патруля (099) 112-13-44 (цілодобово).

Довідка

На території Чернігівської області діє заборона на вилов водних біоресурсів до 10 червня (включно) – у всіх водосховищах, до 30 червня – в придатковій системі водойм (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені). Крім того, до 30 червня (включно) діє заборона на вилов раків.

rybaver

Схожі матеріали (за тегом)