|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:10 | 07.19.2024

8 із 26-ти: Козелецька селищна рада скоріше мертва, ніж жива

Козелецька селищна рада знову не змогла зібрати необхідний кворум. Із 26-ти депутатів, обраних до складу селищної ради, в сесійній залі зареєструвалися лише вісім.

 

На розгляд двадцять третьої сесії селищної ради восьмого скликання було заплановано винести 170 питань, 126 з яких – земельні. Відсутність кворуму на засіданнях селищної ради пов’язана з політичною кризою, яка триває від 13 січня цього року. Депутатська більшість висунула до керівництва громади низку вимог, які досі не виконані. Таким чином Козелецька рада четвертий місяць фактично залишається недієздатною.

 

zalakoz

Серед питань, запланованих на двадцять третю сесію Козелецької селищної ради восьмого скликання, були зокрема питання перерозподілу видатків селищного бюджету для проведення фінансування запланованих робіт, зміни до бюджету в зв’язку з надходженням додаткових дотацій та субвенцій з державного та місцевих бюджетів, затвердження та внесення змін до вже чинних Програм, приймання та передача у комунальну власність селищної ради майна.

Втім, саме зібрання тривало не більше 15 хвилин. Через відсутність кворуму сесія знову не відбулася. Причиною цьому є політична криза, яка триває з середини січня.

kvorkoz

3 січня депутати від опозиції озвучили низку вимог до голови селищної ради Валентина Бригинця, під якими поставили підписи 16 обранців ради.

zayakoz

Зокрема, депутати вимагають від голови громади: скоротити штат керівного апарату селищної ради, скасувати підвищення тарифів, відновити навчання дітей громади, виконати депутатські звернення та запити, публічно прозвітувати про хід будівництва та ремонту бомбосховищ, здійснити поточні та капітальні ремонти доріг, укладаючи договори з кваліфікованими та добросовісними виконавцями, забезпечити справедливий розподіл коштів між старостатами.

Поштовхом до початку політичної кризи у Козельці стало позбавлення депутатського мандату голови фракції «Нашого краю» в Козелецькій селищній раді Наталії Мороз.

У протоколі зборів обласної конференції «Нашого краю» голова зборів керівник обласної організації «Наш край» і депутат у Чернігівській обласній раді Сергій Баришовець заявив, що «практична діяльність Наталії Мороз не відповідає основним принципам і положенням передвиборчої програми партії… систематично не дотримується партійна позиція при голосуванні…».

Сама ж Наталія Мороз позбавлення мандата пов’язала із впливом та особистою неприязню до неї з боку народного депутата Бориса Приходька.

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)