|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:02 | 12.09.2023

Французькі автобуси для громад

Днями для підвозу учнів Чернігівщина отримала чотири автобуси від уряду Франції за сприяння Міністерства освіти і науки України. Вони не нові, але в хорошому стані.

1avtoby4Транспорт вже вирушив у три громади — Бахмацьку, Яблунівську та Понорницьку. Ще один автобус призначений для комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».
Як зазначила заступниця начальника ОВА Жанна Шерстюк, вже втретє цього року ОВА передає автобуси, надані як благодійна допомога урядами інших країн - Франції, Австрії, Польщі за сприяння благодійної організації «ПіПл ДІЙ». Міносвіти розуміє проблематику Чернігівської області. Оскільки вона має велику територію з інфраструктурою не в належному стані, знос автобусного парку дуже значний. Також є втрати через бойові дії. Десь раз у місяць поповнюється автопарк громад новими автобусами.
Для оновлення автопарку, розвантаження маршрутів, здійснення заходів з оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти необхідно придбати ще 68 шкільних автобусів. ОВА працює над цим питанням спільно з громадами та міжнародними партнерами.

Схожі матеріали (за тегом)