|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:36 | 05.21.2024

Підприємцю допоміг проєкт «єРобота»

Чернігівець Станіслав Падалиця в бізнесі вже понад 20 років. Торік у розпал повномасштабної війни в країні він завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» втілив у життя ще одну свою бізнес-ідею – відкрив салон краси.

padalНа той час підприємець мав власне приміщення, яке стояло пусткою, бо внаслідок російської воєнної агресії звідти виїхали орендарі. До лютого 2022 року там був салон краси. Маючи неабиякий підприємницький хист, Станіслав вирішив «не вигадувати велосипед» і відкрити там… салон краси «Stylist Group». Це було вигідне рішення, адже приміщення має зручне місце розташування, є відповідний ремонт та й коло постійних клієнтів, які звикли обслуговуватися саме в цьому салоні. Деякі меблі Станіслав придбав у попереднього власника, а на решту обладнання потрібні були гроші. Тут у пригоді стала програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота». Отримані кошти мікрогранту підприємець витратив на придбання перукарського, манікюрного та педикюрного обладнання, інструментів та матеріалів, а також солярію. Станіслав вже працевлаштував двох працівників: перукарку та манікюрницю. Вільні робочі місця здає в оренду іншим фахівцям, які надають послуги в індустрії краси.

«У наш час відвідування салонів краси стало звичкою для багатьох людей. Всі хочуть бути доглянутими, а у воєнний час отримання таких послуг носить додаткову психологічну складову для зняття стресу, - говорить підприємець. - Ми надаємо широкий спектр послуг: перукарські - жінкам, чоловікам, діткам, манікюр, педикюр, перманентний макіяж, ламінування брів та вій. Наразі шукаємо ще й масажиста. Є місце й обладнання для масажу. Своїм клієнтам пропонуємо якісні послуги за розумними цінами. Мікрогрант допоміг мені придбати сучасне обладнання, завдяки цьому, впевнений, у нас з’явиться ще більше постійних клієнтів. У планах й надалі розвивати свій бізнес, забезпечуючи роботою людей і сплачуючи податки державі».

Схожі матеріали (за тегом)