|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 3:28 | 07.19.2024

Свято Чудотворця Миколая у Бобровицькій громаді

Свято Чудотворця Миколая у Бобровицькій громаді

«Святий Миколаю, я тебе благаю – Пошли щастя й світлу долю українським діткам. Щоб були здорові, жили в мирі та любові!»  / Зі щирими побажаннями і подарунками Герой України Леонід Яковишин /

IMG 3490

З таким привітанням звернувся до діток Бобровиччини генеральний директор ТОВ «Земля і воля», а також у родини, де є дітки з вадами здоров’я, направив своїх працівників із солідними подарунками, враховуючи вік дитини (одним – планшет для малювання, іншим – музичну колонку чи 3D-конструктор, всім – солодощі і фрукти). Оперативно доставили в Бобровицю півтора центнера фруктів за пільговою ціною працівники магазину «Улюблений».Привітали працівники господарства з Св. Миколаєм 27 малюків дитячого садочка в Мирному.

Screenshot 2

DSC06405 1

Працівники ТОВ "Земля і воля" доставили подарунки діткам додому

1aapod2 1aapod1

Перший заступник генерального директора, депутат обласної ради Василь Нестерук привіз подарунки, яких закупили на 100 тисяч гривень, в Бобровицький територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, де «Святий Миколай» вітав із чудотворним святом діток, батьки яких загинули, захищаючи Україну від окупантів.

1aadoci2

Доці батьків-героїв

1aadoci1

До подарунків від начальника територіального центру Андрія В’ялого одержали дітки й подарунки від товариства «Земля і воля» і товариства «Козацьке». Вітали діток із святом Василь Нестерук і директор господарства з Козацького, депутат обласної ради Сергій Чубовський.

DSC06455

Завершився цей святкових ранок фотографуванням на пам'ять. З двох родин загиблих героїв дітки не змогли з’явитися в територіальний військовий центр, але подарунки і привітання вони одержать вдома.

DSC06437 1

 Найменьшенький хлопчик віршем дякував Чудотворцю

 

Григорій ЗАГРЕБЛЯ

Схожі матеріали (за тегом)