|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:49 | 07.23.2024

Кізонько мила, кізонько люба…

Неоднозначне в нашому суспільстві ставлення до кози. Хтось відноситься до них ледь не як до членів сім’ї, хтось – зневажливо. Звичайно, у кожного для того свої причини.

У домашньому господарстві зазвичай утримують одну-дві кози. У Володимира Киричка з Талалаївки – козяча міні-ферма. Її господар займається козівництвом, можна сказати, професійно. Про те, чому саме цією справою у вільний від основної роботи час займається директор ТОВ «АФ «Лан» Роменського району Сумської області, попросила розповісти його самого.

1akoza

 Володимир Киричок з однією зі своїх улюблениць

 

– Перш за все, чому Ви займаєтеся саме козами?

– Цих тварин люблю з дитинства. Розумні, кумедні, лагідні, особливо малеча. Віддані своєму господарю не гірше за собак. Часто дітям купують собак, котів, папуг. Мені в першому класі купили кізку, яку я з семирічного віку сам і доглядав. Пас, доїв, заготовляв на зиму сіно, віники. Батькам було ніколи за роботою, і вся відповідальність по домашньому господарству лежала повністю на мені. Хочу сказати, що кіз доглядати неважко. Із цим завданням може справитися як семирічний хлопчик, так і вісімдесятирічна бабуся.

Ось так, з того часу і тримаю ці милі створіння. Весь час мав 1-2 кози. Аж доки пару років тому не побачив, які гарні кози за кордоном. Дають молока більше за деяких наших корів. Тоді і вирішив тримати не абияких, а породистих. Але купити козу за кордоном і перевезти в Україну коштує не менше тисячі євро за голову, а це майже 40 тисяч гривень. На жаль, в Україні козівництво повністю знищено, селекційна справа майже не ведеться. Тож вирішив селекцією зайнятися сам. Придбав двох породистих козликів і збільшив поголів’я кіз до трьох десятків. При меншій кількості селекційну роботу вести важко.

Я навіть не очікував, наскільки це виявилося захоплюючою та творчою справою. З нетерпінням чекаю на появу на світ малечі, роблю контрольні удої молока, розрахунки, вивчаю характер кожної тваринки. Приємно мати якісь зрушення.

Домовився про завезення сперми з Америки. В Америці кози кращі, ніж у Європі. Там козівництвом займаються дуже серйозно на промисловій основі. Люди заробляють непогані гроші.

– На який заробіток можна розраховувати?

– У Європі коза в середньому за рік дає 800 літрів молока. В Америці деякі ферми доять по 1400 літрів, але в основному 1000-1200 літрів. Мої кози дали в середньому 700 літрів на голову. Не так уже й погано. Якщо ми просто продамо молоко навіть по 10 грн за 1 літр, то отримаємо за рік 8 тис. грн. від кози. Надходження можна збільшити в 1,5 раза, коли зайнятися переробкою молока. Але цього я ще не прораховую, як і надходження від продажу молодняку.

– Які затрати ідуть на утримання кози?

– Затрати порахувати важко. Скільки, наприклад, коштує бур’ян із городу, який не вивезли на смітник, переспілі огірки, яблука, що не згнили під яблунею, дрібна картопля, кухонні відходи, гілля кущів, трава? Тобто коза їсть те, на що гроші не потрібно тратити. Якщо всю їжу умовно перевести в гроші, через заготівлю сіна на круглий рік, то отримаємо близько 3 тис. грн на рік. Таким чином, чистий прибуток по мінімуму складе близько 5 тис. грн на рік при таких надоях, як у моїх кіз.

– Яка ще може бути користь від кози?

– Здорове харчування й економія коштів на продукти. Окрім молока, що має лікувальні властивості, ви маєте власний кефір, сепаровану сметану, різні види сирів, молочні каші, кисіль, налисники, вареники, сирники, легке для шлунка м’ясо. А мюслі з молоком – швидкий, корисний і дешевий сніданок.

Уявіть, що кожного дня ви купуєте 1 л молока в магазині: 365 днів × 20 грн за літр = 7300 грн на рік лише за одне так зване молоко, в якому від вітамінів, мікроелементів, корисних живих бактерій залишились лише ріжки та ніжки. Я називаю його мертвою їжею.

Кози допомагають також знімати стрес, єднатися з природою, розвивають навіть розумові здібності дітей, їх емоційну сферу.

– Кажуть, що козяче молоко має неприємний запах і смак.

– Смак молока може залежати від породи кози, від того, що вона їсть, від пори року, від періоду вагітності, стану здоров’я, від умов утримання, навіть від стану ратиць… Молоко нубійських кіз, наприклад, має характерний присмак горіха, що багатьом людям не подобається. Молоко зааненських та альпійських кіз відрізняється високими смаковими якостями.

Велику роль відіграє звичка людини. Знаю багатьох людей, які після заміни однієї корови іншою у власному господарстві тривалий час не можуть пити її молока, доки не звикнуть. А тут не просто інша корова, а зовсім інша тварина. Я звик до козячого молока з дитинства і не можу пити коров’ячого, тому що воно поступається смаковими якостями і мій шлунок його не сприймає.

– То Ви – любитель козячого молока?

– Так. Я п’ю його багато. У коров’ячому молоці високий вміст лактози, молочного цукру. Саме лактозу не сприймають шлунки багатьох людей. Козяче молоко, крім низького вмісту лактози, має бактерицидну властивість. Воно довше не скисає, і його п’ють при розладах шлунка, виразках шлунка та 12-палої кишки. Козяче молоко зміцнює імунну систему людини, запобігає алергічним захворюванням, легше засвоюється організмом.

Це найкращий замінник материнського молока при штучній годівлі малюків. У гірських районах Швейцарії є санаторії, де лікують ряд хвороб саме козячим молоком. Довгожителі в горах п’ють козяче молоко. Корови високо в горах просто не живуть. Я не можу в короткому інтерв’ю перерахувати всі хвороби, при яких допомагає козяче молоко. А ось про лікувальні властивості коров’ячого молока я нічого не чув.

– Які породи кіз тримаєте?

– Тримаю зааненських, по-простонародному полтавських, та альпійських німецької і французької селекції. Є ще пара тоггенбурзьких кіз.

– Козу ще називають коровою бідняка. Як Ви прокоментуєте цю фразу?

– Корова – велика тварина, і, звісно, дорого коштує. Її не кожен купить. Потрібно мати також фізичну силу, щоб заготовити для неї на зиму харчі, почистити хлів, напоїти водою. Козу легше купити, і за нею можуть доглядати фізично слабі люди. Фізично слабі люди часто живуть бідно. Звідси й приказка.

Але я розумію це як перевагу кози над коровою. У нас поголів’я корів у селянських дворах катастрофічно падає, а кіз – зростає. Переважна більшість населення – пенсіонери, люди небагаті. Навіщо пенсіонеру 15 л молока на день? Він уже не має змоги заробляти гроші тяжкою фізичною працею. А ось кізку тримав би. І три літри молока в день відчутно економлять його місячний бюджет. Молока вистачає і котам, і собакам, і свиням. І навіть бройлерам він уже не купує дорогих комбікормів.

Але кіз тримають не лише бідняки. Їх тримають депутати, президенти, тримали лорди і князі. Князь Урусов займався розведенням кіз на промисловому рівні, займався генетикою та селекцією. Але під час революції князя разом з іншими наближеними до царя людей забили до смерті прикладами, ферми знищили.

Пізніше Сталін знищив і саму генетику як буржуазну, ворожу пролетаріату науку. Отже, кози асоціювались у більшовиків з буржуазією, а не з бідняками. Якщо копнути історію ще глибше, то кози завжди були в пошані. На Різдво водили козу: «Де коза походить – там рясно вродить». Знову асоціація з багатством. Згідно з міфами Стародавньої Греції, сам Зевс, верховний бог Олімпу, виріс на козячому молоці, і «Ріг Достатку» він зробив саме з рога кози Амалтеї. На честь цієї кози створив сузір’я Козерога. Знову асоціація з достатком та владою. Тобто, коза належить широкому спектру соціальних верств населення – як бідним, так і багатим.

Щодо географічного поширення, вона також домінує над коровою. Корови не живуть у горах, пустелях, на далекій півночі.

– Чи є ще переваги кози над коровою?

– Так, і багато. Цьому можна присвятити окрему статтю. Але назву лише декілька головних.

1. Корова приводить по одному теляті, рідко двох. Коза – двох, трьох, нерідко буває і чотирьох.

2. Від телички молоко можна отримати лише через два роки. Від козеняти – через 10 місяців. Селекція по козах має більші перспективи, ніж по коровах.

3. Одну хорошу корову по добових надоях молока спокійно можуть замінити 5 хороших кіз. Маса п’яти кіз 300 кг. Маса однієї хорошої корови – 750-800 кг. Ефективність на 1 кг живої ваги більша, ніж у 2 рази.

4. Якщо у вас одна корова і вона захворіла, то ви залишились без молока. Якщо захворіла одна із п’яти кіз, то чотири продовжують давати молоко.

5. Період лактації як у корови, так і в кози складає 305 днів. Два місяці перед пологами вони повинні відпочивати. Якщо у вас одна корова – два місяці ви без молока. Але якщо у вас хоча б дві кози і ви планово їх запліднюєте з інтервалом у 2-3 місяці, ви круглий рік із молоком.

 

Олександра ГОСТРА

Схожі матеріали (за тегом)