|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:15 | 06.13.2024

Одинадцять медалей на трьох

У США відбулися змагання "Ігри Воїнів", в яких взяли участь чернігівські ветерани, котрі отримали поранення або хвороби під час виконання бойових завдань.

1aigryЧернігівську область на змаганнях представляли Владислав Шатіло, Олександр Гавриленко та Олександр Дударєв з Коропа, який виборов шість медалей у двох видах спорту – у веслуванні на тренажерах та плаванні. Владислав Шатіло здобув дві золоті медалі: одна з пауерліфтингу, друга – з веслування на тренажері на дистанції чотири хвилини та бронзову медаль на дистанції одна хвилина. Перед змаганнями українська команда тренувалася у Великій Британії п’ять тижнів. Там були всі умови, щоб повноцінно та якісно готуватися. Досвідчений тренер по кульовій стрільбі за цей короткий час зміг навчити стріляти саме зі спортивного пістолета, тому що навіть якщо ти стріляєш з вогнепальної зброї добре, та це не означає, що ти будеш стріляти з пістолету спортивного теж так само добре. Олександр Гавриленко – дворазовий чемпіон змагань "Ігри Воїнів". Він здобув дві золоті медалі – у спортивній кульовій стрільбі та пауерліфтингу – жимі лежачи.
У цих змаганнях брали участь команди із США, Канади та України. Суперники, кажуть ветерани, були сильні й добре підготовлені. Також Олександр додає, американці побачивши результат були вражені.
Владислав Шатіло говорить, що військові, які зараз перебувають в стані повномасштабної війни, приїжджають і показують такий результат тому, що це мотивує. І більше це спрямоване на реабілітацію через спорт. Зараз багато поранених на війні і їм треба відновлюватися. Тож гарні результати наших ветеранів заохочуватимуть брати участь у таких змаганннях і добре тренуватися.

Схожі матеріали (за тегом)