|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:33 | 12.11.2023

Долина півників у Корінецькому

Не перестаю захоплюватися жителями с. Корінецьке Талалаївської ТГ, бо вони такі багаті на всілякі творчі вигадки, аби тільки зробити красивішим своє рідне село! Роль першої скрипки, звичайно ж, за старостою Ніною КРИСЬКО.

Але, як наголошує сама Ніна Григорівна, сама б нічого не зробила. Це спільне бажання сільських людей робити все, що у їхніх силах, для села. У цей надскладний час дехто опускає руки і говорить: навіщо садити, сіяти, ремонтувати, адже в одну мить може трапитися що хоч… Війна ж!

 

1apivn– Ми робимо все, що робили кожної весни та літа, – розповідає староста Корінецького. – Звичайно, настрій зовсім інший. Тривога, біль нікуди не поділися, та тримають віра у ЗСУ і нашу перемогу. Отож і робимо все від нас залежне. Село не заростає бур’янами. Дорогий і в дефіциті бензин, запчастини на бензокосарку, то згадуємо часи, коли були тільки ручні коси. Наш робітник із благоустрою Микола Фелон уже двічі вручну покосив траву на всіх об’єктах. Згребти, прибрати допомагаю і я, і працівники культури, соціальної сфери. Це ж для свого села, тим більше у такий час. Більшість сільських господинь, і я теж, дуже любимо іриси, чи, як кажуть у народі, півники. Їх уже ціла алея у центрі села, а ще вирішили засадити і клумбу, потім – долину. Це теж у центрі Корінецького. Сподіваємося, що наступної весни, яка буде мирною, клумба розквітне патріотичними жовто-блакитними кольорами, а долина – різними-різними! Сільські жінки підтримали ідею і почали зносити саджанці, оголосили про це у Фейсбуці і відгукнулися земляки з різних міст. Висадили в долині понад 100 саджанців! Дякую всім, хто долучився. Це Катерина Ткаченко, Оксана Голуб, Валентина Пилипенко, Людмила Козел, Оксана Месевра, Галина Коливушка, Людмила Андрєєва, Любов Матвійчук; Микола Чергинець, Лідія Зікрата, Ольга Самозвон передали саджанці з Талалаївки. А наші земляки Ольга Пригара та Михайло Лаврик надіслали іриси з Київщини та Харкова.

Дякую кожному і щиро вірю, що настане час, коли ми знову зберемося в нашому Корінецькому! А зараз не падаймо духом. Давайте будемо сіяти, саджати, землю квітчати, щоб на зло ворогам вона розквітала!

 

Олександра ГОСТРА

Схожі матеріали (за тегом)