|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 23:17 | 12.05.2021

Чому я читаю «Чернігівщину»?

Педагог Катерина Тихомирова передплатила обласну газету «Чернігівщина: новини і оголошення» на увесь 2022 рік, взяла участь у щотижневому розіграші призів для передплатників і отримала приз – книжку фантастики Сергія Дзюби «Моя Шахерезада». І дуже задоволена, адже для вчителя хороша, цікава книжка – це найкращий подарунок!

Педагогічний стаж Катерини Валентинівни – 32 роки. Вона – вчитель української мови та літератури в Чернігівському ліцеї № 32. Учні її дуже шанують, бо розповідає цікаво, яскраво, неординарно. Одне слово – талант!

1tyxomir

«Чому я читаю «Чернігівщину»? Бо ця газета – не схожа на всі інші. Вона має свій стиль, і матеріали тут – напрочуд оригінальні та об’єктивні, на різні теми. Газета гостро критикує несправедливість, захищає працелюбних і шляхетних людей, активно підтримує аграріїв, які досягли успіху, – говорить пані Катерина. – Із задоволенням читаю публіцистичні статті Героя України Леоніда Яковишина. Це – мудрий і справедливий добродій, поради якого – дійсно актуальні. Також мені дуже подобаються журналістські розслідування Віталія Назаренка, нариси і проблемні матеріали Марії Пучинець. А того, що пише редактор «Чернігівщини» Сергій Дзюба, взагалі більше не прочитаєш ні в одній газеті, настільки це цікаво! До того ж, Сергій Вікторович – один із моїх улюблених письменників, автор прекрасної лірики і популярних пісень. Дітям подобаються його чарівні казки, а підліткам – детективи та фантастика, захоплюючі історії про кохання. Тож зараз усім раджу передплатити газету «Чернігівщина: новини і оголошення» – не пошкодуєте».

 

Фото Миколи ТИЩЕНКА

Схожі матеріали (за тегом)