|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:12 | 06.23.2024

Рекорд, вартий поваги

31-річний Федір Романов із села Дослідне Носівської об’єднаної територіальної громади заради своєї доньки Кіри встановив рекорд України з написання картини, тримаючи пензлик зубами.

fedromФедір від народження має серйозну недугу – артрогрипоз. У нього не працюють руки і ноги, тому пензлика художник стискає зубами. Батьки залишили Федора в пологовому будинку. Проте, незважаючи на всі випробування, які йому підготувало життя, Федір не здавався. Свою розраду чоловік знайшов в образотворчому мистецтві. Здебільшого пише олійними фарбами натюрморти та пейзажі. Після інтернату він отримав освіту і створив сім’ю. У нього зараз є дружина і донечка. Саме на честь своєї 9-річної донечки Федір вирішив встановити рекорд України. І йому це вдалося: у прямому ефірі одного з телевізійних шоу 21 січня чоловік написав картину пензлем, який тримав у зубах, лише за 34 хвилини. А по завершенні програми йому вручили відзнаку з рекордом України «Мінімальний час написання картини пензлем, який утримується зубами».

«Дуже дякую за нагороду. Будемо чекати – може, хтось інший поб'є цей рекорд», – сказав після вручення відзнаки рекордсмен.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)