|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:36 | 07.16.2024

Двох молодиків судитимуть за наругу над монументом

У кримінальному провадженні за фактом осквернення монументу «Танк» обвинувальний акт скеровано до суду

tankЯк вже раніше повідомлялось, під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури проводилось досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 297 КК України. У ході досудового розслідування встановлено, що до вчинення злочину причетні двоє чоловіків, які 12.07.2019, близько 23-ї години., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, нехтуючи моральними засадами суспільства, повагою до тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни, з хуліганських мотивів, підпалили та кинули заздалегідь заготовлену легкозаймисту суміш у скляній пляшці в напрямку монументу, внаслідок чого полум’я охопило його правий бік.

Обом жителям Чернігівської області висунуто обвинувачення в оскверненні пам’ятника, спорудженого в пам’ять тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни - радянських воїнів-визволителів, вчиненому з хуліганських мотивів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3  ст. 297 КК України).

Довідково: ч. 3 ст. 297 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 4 до 5 років або позбавлення волі від 4 до 7 років.

Схожі матеріали (за тегом)