|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 6:39 | 07.23.2024

В Семенівці «Укрпошта» відмовляється ремонтувати відділення

На Чернігівщині в містечку Семенівка єдине стаціонарне поштове відділення «Укрпошти» на весь район вже майже три місяці змушене працювати в екстремальних умовах. Людей приймають не в великому просторому приміщенні, а в маленькій кімнатці, яку немісцеві точно не знайдуть.

posta

Наприкінці травня цього року в приміщення семенівського відділення «Укрпошти» сталося коротке замикання проводки, яке наробило чимало незручностей. Великий операційний залі досі весь у кіптяві і сажі.

Скільки керівництво громади не зверталося до керівництва «Укрпошти» з проханням зробити в приміщені косметичний ремонт – все марно. А людям доводиться отримувати послуги у маленькій кімнатці з незручним входом.

posta2

Приміщення непридатне для роботи

«Ось уже декілька місяців наші люди змушені терпіти такі незручності, – говорить голова Семенівської ОТГ Сергій Деденко. – Центральне відділення пошти закрито. На приміщенні висить табличка, що йде ремонт, а насправді ніхто нічого не робить. Людей приймають в маленькій «шабатурці», вхід до якої – з заднього двору. Пошта не хоче ремонтувати приміщення – відписуються, що не мають коштів. Ми написали звернення безпосередньо до Смілянського, щоб допомогли відремонтувати, чекаємо відповіді. Взагалі, на мою думку, це ЧП, і на це мають бути якісь резервні кошти. Це ж не просто якийсь там поточний ремонт, а сталася пожежа, і її наслідки треба виправити. В нашому районному центрі взагалі не залишили жодного стаціонарного відділення «Укрпошти», всі позакривали, і в села їздять пересувні. Одне лишень було у Семенівці, і воно згоріло. Це не нормально. І це болюча проблема для нас».

Марія ПУЧИНЕЦЬ, фото Олексія МИКОЛАЄНКА

Схожі матеріали (за тегом)