|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:26 | 10.25.2021

Полювання закінчилися трагічно

Понеділок, 25 жовтня 2021 09:29

На Носівщині браконьєри підстрелили місцевого мешканця, а на території Олишівської громади, один із браконьєрів, які вбили лосицю, помер під час втечі.


Будівництво 95 свердловин для забезпечення питною водою 77 тисяч мешканців регіону передбачено Програмою, яку погодили депутати обласної ради на сесії у п’ятницю.


Жив у квартирі з покійницею

Понеділок, 25 жовтня 2021 08:23

У Чернігові чоловік 1,5 місяці  жив у квартирі з мертвою дружиною.


Вбивство з необережності?

Понеділок, 25 жовтня 2021 07:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.


Жовтнева сесія облради

Субота, 23 жовтня 2021 09:24

Бюджет, соціальні й майнові питання та присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області» – серед ключових рішень шостої сесії


Колишньому державному виконавцю з Ніжинського району винесено вирок за вчинення корупційних злочинів


У четвер в області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».


Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Наумівка Корюківського району.


Племінник вбив рідного дядька?

П'ятниця, 22 жовтня 2021 08:20

За підозрою у вбивстві рідного дядька мешканця Чернігівського району триматимуть під вартою


У жовтні збільшено пенсію

П'ятниця, 22 жовтня 2021 07:53

Збільшенням виплат охоплено 23,2 тисячі жителів Чернігівщини. Середній розмір підвищення склав 408,16 грн.


19 жовтня слідчі територіального управління ДБР Києва затримали на хабарі 32-річного керівника одного з районних секторів поліцейської діяльності ГУНП в Чернігівській області. Правоохоронець систематично брав «дань» розміром  від 1 до 10 тисяч гривень від підпільних торгівців алкоголем.


Коли мрія дитинства перетворюється на справу всього житті напевно в цьому і є секрет успіху.


Гарбуз – замість картоплі! Олійний гарбуз в Україні перестає бути нішевою культурою через простоту вирощування та закупівельну ціну на насіння.


Ще якихось років десять тому професія вчителя була однією з найпрестижніших професій, а абітурієнти мали пройти відбір, щоб вступити до педуніверситетів.


Чаус, газ, альтернатива…

Четвер, 21 жовтня 2021 08:02

Третій і, мабуть, не останній за рахунком за часів президентства Володимира Зеленського голова Чернігівської облдержадміністрації, чи, як заведено в народі говорити, – «губернатор» В’ячеслав Чаус у колонці Всеукраїнської газети «День» заявив, що дешевого газу не буває, звинувативши Росію в диктаті європейських і, що важливо, в тому числі й українських цін на блакитне паливо.